Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Nagyon hülye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon hülye helyzet ez?

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni mindenek előtt, hogy nem vagyok nőfaló és nem szeretek kihasználni senkit, sem megbántani akárkit.

A helyzet az, hogy volt 2 lány akik megtetszettek nekem és az egyikkel elkezdtünk beszélni, de eleinte elég visszautasító volt. Elhívtam randira, de hárított, viszont megmaradtunk barátnak és tartottuk a kapcsolatot. Aztán elkezdtem beszélni a másik lánnyal, ő sokkal közvetlenebb volt és többször találkoztunk is. Elhívtam pünkösdkor egy randira, amit el is fogadott. Viszont a másik lány (nem tud erről a lányról) egy ideje egyre kedvesebb és megnyílt előttem. Az este pedig ezt az üzenetet kaptam tőle. "Am nem epp. De kulonben is, nekem mas terveim vannak. Am ha mar tervek.. bocs hogy a multkor kisse bnko voltam. Ha all meg az ajanlatod, szivesen talalkoznek vld. De megertem ha nm 😞"


Nem reagáltam rá igennel vagy nemmel, azt írtam hogy majd megbeszéljük, és aludjon jól. Nem tudom mit tegyek. Vajon találkozzak mindkettővel és majd eldől, hogy lesz-e valami komolyabb? Senkit nem akarnék megbántani...



2021. máj. 12. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Addig simán talizhatsz bármelyik lánnyal, ameddig nem vagy együtt valamelyikkel. Szerintem mindkettővel érdemes taliznod, mert csak egy személyes beszélgetés után tudnál helyesen dönteni.

Azt viszont nem tudom, hogy melyikükkel vagy közelebb kapcsolatban. Ha az első lánnyal már hetek óta beszéltek, és jól alakulnak a dolgok, akkor a másikat elutasítanám. Viszont ha egyenlő helyzetből indulnak, akkor mindkettőt érdemes lenne megismerned a döntéshez.:)

2021. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerül az ember ilyen helyzetbe, ember legyen a talpán, aki tud jó tanácsot adni. Ha még egyikkel sincsen túl komoly kapcsolat, akkor találkozz nyugodtan mindkettővel, remélhetőleg eldől majd egyértelműen, hogy melyikkel érdemes csinálni. Aki a közvetlenebb volt, azzal meddig jutottatok?
2021. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, szar helyzet. Ha nem szólsz csak későn, az a baj, ha szólsz most, akkor az lesz a baj. Ha nincsen egyik lány iránt erősebb érzésed, mint a másik iránt, akkor találkozz mindkettővel. Élőben más a kinézet, viselkedés... Ott sok döntő dolog van szerintem.
2021. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha még egyik sem komoly, akkor nyugodtan találkozz mindkettővel. Viszont ha egyikükkel komolyabbra fordul akár már az első találkozón, figyelj arra, hogy a másikkal ne legyen komolyabb. Nem tudom, melyikükkel kapcsolatban mit érzel, de ha érzelmek nélkül nézem, akkor a második élvezzen ,,előnyt”, mert egyből elfogadta, nem variált stb. Az elsővel is nyugodtan találkozz.
2021. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Őszintén én is úgy érzem, hogy nem vagyok elkötelezve vagy nem tart semmilyen fogadalom hogy ne találkoztak. Elvégre csak ismerkedés.
2021. máj. 12. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!