Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon keves ferfi irant erzek szexualis vonzalmat, ezert nem volt meg sosem kapcsolatom. El lehet erni, valahogy, hogy masokat vonzonak talaljak, vagy ez mar ilyen marad nekem? 21/L

Figyelt kérdés

Parevente egyszer talalkozom olyan emberrel, akihez vonzodok. Rondan hangzik, ugyanakkor igaz: keptelen vagyok egyutt lenni olyasvalakivel, akit nem tartok testileg vonzonak. De szinte lehetetlen, csodaszamba megy, ha valaki megfog. Most volt egy srac, akiert megorultem, de ot nem erdekeltem, mivel en nem vagyok vonzo no. Igen, meg tudom itelni, mert szerintem van egy objektiv merce.

At lehet valahogy allitani engem?



2021. jún. 2. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
#8 Az általad leírt dolgoknál sokkal fontosabb egy szép arc. A melled mérete egy normális férfi számára teljesen irreleváns. A lábfejed meg a kutya se nézi szerintem. :D
2021. jún. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

11, ronda az arcom, irtam is, de itt arrol volt szo, hogy az egyik valaszado szerint aki sportol az keptelenseg, hogy ronda legyen.

Azert szerintem egy labfetisest elegge zavarna egy ronda labfej, de amugy nem ezen volt a hangsuly, hanem hogy sporttal is lehet siralmas az osszkep, es vekony, "feszes" noknek is lehet szar testuk. Van olyan baratnom, aki 10 eve edz kemenyen, es meg mindig olyan a felsoteste, mint egy hordo, mert egyszeruen alma alkatu. Mondjuk neki nagy a melle, azzal azert lehet kompenzalni.

2021. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én még igazán csúnya arcú nőt nem láttam, csak a Fantozzi lányát. :D
2021. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
13 jo neked, attol meg letezunk, maximum minimalizaljuk a nyilvanos helyeken tartozkodast.
2021. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hát nézd, lévén hogy tanítóképzős koleszban voltam pár évet, azért elég sok nőt láttam. Volt olyan akinek nagyon szép arca volt, volt akinek átlagos, volt akinek karakteres (nagyobb orr, szélesebb ajkak, nagy száj stb...), de olyan, hogy a szén is feljönne miatta a bányából egy se.


Bár tény, hogy nem tudom te hogy nézel ki.

2021. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!