Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lány hogyan javíthat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogyan javíthat a kisugárzásán?

Figyelt kérdés
2021. jún. 2. 15:31
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
50%

Úgy, hogy a személyiségét fejleszti. HIába vagy csinos, ha amúgy a fejedről süt, hogy unott személyiség vagy, vagy már 20 éveses szikkadt a lelked mint a koró.

Nem csak a fiúk, az emberek is jobban kedvelnek egy mosolygós lányt pl.

De annyi olyat ismerek, külső pipa, közbe meg soha nem mosolyog, meg mindig csak a rinya meg a dráma megy. Aztán csodálkozik hogy 26 éves, és nuku hapsi.

Én fele olyan szép nem vagyok (mai divatszemmel nézve) de mégis ugráltak utánam állandóan a fiúk, mert nagyon látszik az életigenlő személyiségem.

2021. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Cézium-137 izotóppal. De ha csak alkalmi kapcsolatot szeretnél, akkor Cézium-136-ot használj, annak csak 2 hét a felezési ideje.
2021. jún. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én amikor boldog és gondtalan voltam, akkor tapadtak rám a pasik. Semmi más nem változott. (ruha, smink, alak)
2021. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
a belső látszódik a külsődön is. Ha határozott, kedves, mosolygós (de nem állandóan kenyszeredetten vigyorgó) egynesúlyban, harmóniában élő ember vagy, az meglátszódik kívül is.
2021. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Kulon kell valasztani, hogy maganyos vagy, vagy egyedul vagy. Ha maganyosnak erzed magad, akkor nincs az eletedben olyan, aminek orulni tudnal es mastol varod (hibasan), hogy boldogga tegyen. Ezzel szenben, ha egyedul vagy, de tudsz es mersz elni, akkor az felkelti masok figyelmet is. A megoldas az, hogy megkeresed egyedul a boldogsagod, hogy aztan meg tudd osztani massal.
2021. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Boldog egy pasi mellett peldaul.
2021. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Milyen most?
2021. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!