Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem unalmas már ez az incel téma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unalmas már ez az incel téma?

Figyelt kérdés
Akik ezeket a kérdéseket írják ki, csak a saját narratívájukat akarják megerösíteni és terjeszteni is? Most nem az incel fikázó kérdésekre gondolok, hanem azokra amiket tényleges ezek az incelek írnak ki naponta, és szinte mindig ugyanazt csak más köntösben..

2021. jún. 1. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Az inceles kérdések és válaszok nagy részét ugyanazok az emberek írják: a trollok, illetve az ellenségképet keresők. Az incelek az itteni "migráncsok", akiket lehet kollektíven gyűlölni a saját sikertelenségekért és lehet démonizálni őket. Van itt egy keménymag, akik a napi 25. inceles kérdésre is habzó szájjal tudják kiírni az okosságaikat (amiket tegnap és tegnapelőtt és a múlt héten is kiírtak), a többiek meg bőszen követik és persze értékelgetik őket. Így látszólag tényleg mindenki jól jár. Ők elégedetten fekhetnek le esténként azzal a tudattal, hogy "ma is megvívtuk a csatánkat", a trollok jót röhögnek rajtuk, a GyK meg eladott vele egy rakás reklámot. Egy apró szépséghibája azért van a dolognak, méghozzá az, hogy egyáltalán nem segíti elő a társkeresési problémák megoldását, na de ide már régóta nem ezért járnak az emberek.
2021. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
63%

Gyakran ismételt kérdések :)



36F incel

2021. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

"Minden ilyen kérdés kiírót személyesen ismersz, vagy honnan vagy benne biztos hogy ezeket nem ugyan az az 5-6 ember írja ki? Lehet, hogy ezekeknek csak a fele incel, a maradék meg troll.."


Mindet nem, de nagyon régóta vagyok az oldalon és vannak női regisztrációim is és szinte kivétel nélkül mind vissza szokott írni és tartalmas beszélgetés alakul ki.


A legnegatívabb tapasztalataim inkább a bizalmatlanságból adódnak, ami érthető, hiszen nyilván nem én vagyok az egyetlen, aki unalmában letesztelte ezeket a dolgokat és tök rosszul érezheti magát egy srác, amikor az egyetlen nő, aki ráír és beszélgetnek és eljutnak a képcseréig onnantól ghostingol vagy a személyes találkozó előtt ghostingol.


Van is kis lelkiismeretfurdalásom miatta, de hát mint az állatkísérleteknél is, egy magasabb cél érdekében történik, hogy megcáfolhassam általa a mainstream véleményt.


Az itteni incelek döntő többsége bármikor hajlandó lenne találkozni személyesen egy rá író nővel akkor is, ha a nőről egyetlen képet sem látott, míg fordítva ha egy panaszkodó nőre (tehát nem olyanra, aki nem akar ismerkedni, mert párja van, hanem aki szenved, mert nem talál számára megfelelő férfit) annyi választ nem lehet kicsikarni, hogy milyen típusú férfiak az esetei vagy merrefelé lakik, tehát hogy ez alapján eldönthetsd, hogy egyáltalán érdemes-e folytatnod az ismerkedést.


Feltételezésem szerint vagy azért, mert férfi troll és ha válaszolna a privátra, azzal kiderülne már a nevéből, hogy férfi/troll, vagy mert a 30 privátból elkezdett már írogatni a leggyorsabbak közül a legszimpatikusabb 2-3-mal, a többit meg ignorálja, mert nincs rá kapacitása, vagy tényleg valami mentális betegsége van, ami miatt nem akar ismerkedni, hanem arra vár, hogy majd bekopog a herceg vagy leszólítja random az utcán.

2021. jún. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

"vannak női regisztrációim"


Ez mi a vért jelent? Jól értem, hogy nőnek adtad ki magad és úgy irogattál fasziknak vagy mi?

2021. jún. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
69%

#14: Legtöbbször elég egy beszédesebb néven írni, mint "Cintia26" és még ha egy szóval nem említed, hogy lány lennél is evidensnek veszi a másik.


Egyébként igen. Ezért tartom hiteltelennek az itteni vélemények nagy részét, mert a tapasztalataim teljesen mást mutatnak.


Tinderen is, ha egy jóképű srác képeivel nyomom, akkor jó sok matchem lesz és néhányan a nők írnak rám. Akkor is, ha még biot sem adtam meg. Meg nem ilyen "meh..." szinten válaszolnak, hanem full érdeklődőek meg még ők kérnek számon, hogy "biztos sok szép lánnyal írogatsz, azért nem válaszolsz (5 percen belül)".


Ha meg bármilyen előnytelen külsejű, de még nem túl népszerűen elterjedt internetes mém női képekkel Tinderezem is minimális az, aki azért matchel, hogy megmondja, hogy milyen undorító ocsmány vagyok vagy egyből dugni akarjon. Illetve ha ráírok női profillal a férfiakra, akkor a többség válaszol és ha átlagos srácokra írok rá, akkor azok nagyon érdeklődőek és lelkesek is.


Úgyhogy ezért nem hiszem el, hogy létezne olyan nő, aki ne kellene senkinek, szexre egyáltalán nem létezik ilyen, de akár párkapcsolatra is, a nő a személyiségével tudja csak elrontani ezt.


Meg azzal, ha kövér, gyerekes anyukaként akar Ryan Goslinggal komoly kapcsolatot, mert rosszul lövi be a szintjét.

2021. jún. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

#15, empirikus úton bizonyítottad be magadnak, amit amúgy mindenki tud :). Nők hazudoznak össze-vissza. Persze, hogy "párkeresésnél", csak a külső, pénz és méret számít....

A gond, hogy szerintem pont ez okozta a félreértést, ami aztán ezt az incel fаszságot szülte (mondom ezt sok éves szűzként...). Én magam is nagyon sokáig próbáltam kapaszkodni abba a sok fаszságba, amit a nők összehazudoznak és próbáltam bemagyarázni, hogy ó ez biztos ezt meg azt jelenti és akkor majd ez meg az lesz közben rondaként zéró esélyem volt a szép nőknél akiknél próbálkoztam.

Anno minden szép nő válogatott módon lepattintott, inkább nem mesélem milyen szivatásokon mentem keresztül (és egyébként a mai napig nem értem miért volt nekik jó egy ilyen rondát szivatni, amikor egy jóképűvel is játszadozhattak volna, az nagyobb fegyvertény mint egy ilyen nyomorékot szopatni mint én, de mindegy).

Viszont amikor megelégeltem gondoltam megpróbálom milyen, ha ronda nőknél próbálkozok, csak hogy tudjam most tényleg a fellépésemmel/kilépésemmel/átlépésemmel van-e a gond. Hát mit mondjak, a különbség szignifikáns. Szignifikáns! Alig kellett nekik tenni a szépet, azonnal tapadtak.

Egy mókás story, csak hogy nők is milyen hülyék tudnak lenni, ha valami nekik tetsző próbálkozik náluk. Haveromnál voltunk szülinapi bulin és ott egyik rondát kicsit hülyítettem. Toltam neki a fаszságaimat. Végén már azt mondogattam neki mostmár tényleg csak a *varázsszót* kell kimondania és elhívom randira.

Pár napra rá bejelöltem facebookon, egyből rámírt és azzal nyitott "áruljam már el mégis mi lett volna a varázsszó". LOOOOL. Fogtam a fejem, hogy ennyire hülye nem lehet, hogy ezt a sok ökörséget, amivel hülyítettem komolyan vette...


Na, ennyit erről, meg hogy a külső nem számít...

2021. jún. 2. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16 vagyok, 15-nek még annyit, hogy ezeket én is ki akartam próbálni, de aztán túl lusta voltam hozzá. Eredményeken amúgy nem vagyok meglepődve.


Lelkiismeretfurdalásom talán nekem is van, főleg a 40-es elvált nő miatt, akit lelki szemetesládának használtam 2 évig (szidjátok itt a gyk-s kérdésismételgetőket, közben nekem meg saját különbejáratú privát gyk-m volt évekig höhöhö...). Nem hülyítettem soha, megmondtam neki, hogy ronda nem egyszer, de baszott rá. Azt mondjuk el kell ismerni az a nő nagyon bírta a gyűrődést, mert kegyetlenül kaptam tőlem az ívet. Nem szemétkedtem vele vagy ilyesmi, nem hívtam el soha sehova, mindig ő (próbált) találkozóra hívni (2 év alatt összesen kétszer találkoztam vele személyesen), de a sok szennyet szegényre ráborítottam.

2021. jún. 2. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!