Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én nem értem?

Figyelt kérdés

Sok nő panaszkodik, hogy nincs pasija, miközben meg nem is engedik a férfiak közeledését nyilvános helyeken, pl.: utca, tömegközlekedés, bolt,...


Akkor most mi van? kell pasi, vagy sem?


Érdemes meghallgatni lányok! https://www.youtube.com/watch?v=0_0yvXoi4s4



2021. jún. 1. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Csak nők, mindig ellentétes dolgokat akarnak aztán sose jó semmi ha megkapják. Ezért kell megmondani nekik mi lesz, mi van, te erre tartasz ha megfelel oké, ha nem, viszlát.
2021. jún. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ez valami olyasmi lehet, mint mikor arra vágysz, hogy találj egy húszezrest, már egy tízezresnek is örülnél, aztán mindig csak ötforintosok jönnek szembe és legtöbbször a huszas helyett is csak söröskupakba botlasz és már idegesít, hogy csak hajolgatsz a semmiért.
2021. jún. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Oké, hogy éhes vagyok, de azért a szemetet nem fogom felszedni a járdáról.


Ha érted, mire gondolok.

2021. jún. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek a 3assal!!!

29/N

2021. jún. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
#3 a férfiak sem, mégis a legalja nők is elvárják a seggnyalást :)
2021. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
+++++ a műsorra
2021. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért panaszkodnak, hogy nincs olyan pasijuk, amilyet akarnak. Pasija bármelyik nőnek lehet, de azért elég kétségbeesettnek kell lenni ahhoz, hogy ne válogasson valaki.
2021. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!