Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék állati intelli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék állati intelligens, művelt, kedves nőt, aki 154 centi körüli, szőke, zöld vagy kék hajú, szürke vagy kék szemű, nagy kerek seggű, széparcú, és aki meg van veszve értem?

Figyelt kérdés

Ha lenne egy ilyen barátnőm, a tenyeremen hordoznám! Cserébe viszonylag kevés dolgot tudok sajnos felmutatni – 44f vagyok, ronda, 181, átlagos vagy átlagosnál sportosabb alakkal, kissé aszociális, skizoid, hogy mondjam, ismeritek ezt a típust – olyan furcsán nézek rád hogy, fogalmad sincs, mit is gondolok, furcsa szavakkal és témákkal hozom rád a frászt, a humorom meg olyan, mint Leonyid Brezsnyevnek. Viszont egész jól keresek, 4 idegen nyelven beszélek, jól bírom az ágyban, igazoltan teljesen hűséges típus vagyok, nincsenek bűnöző, politikus vagy ügyvéd barátaim, kiveszem a részem a házimunkából, és nyári este egy megfelelő terepen akármikor tudok sündisznót találni.


Na szóval hol találhatnék ilyen csajt? Ha van itt ilyen, privit is írhat, egyebekben meg várom a tuti tippeket!


2021. máj. 28. 05:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
álmodban
2021. máj. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Ilyen kicsi nő eleve kevés van, azok közül még kevesebb aki zöldre vagy kékre festi a haját mert nem szeretne úgy kinézni mint egy statiszta az új trollok filmből.

Az meg, hogy ki lesz megveszve érted.....no comment.

2021. máj. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pont ilyen volt a makro tanárom.


Az utolsót leszámítva. Alacsonyon, szőke, világos szemű, husis volt, csinosan öltözött, korodbeli, többdiplomás, és olyan undok, és erőszakos, hogy beillett volna dominának.


Az óbudain tanít, próbáld felszedni, ülj be egy előadására!

2021. máj. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

keress egyet only fans-en.

bar gyanitom, ennyi esszel troll vagy.

2021. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként épp velem szemben ül egy zöld-sárgahajú punk csaj a villamoson.
2021. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az AliExpressen simán veszel már ilyen robotot.
2021. máj. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Eleve a magassággal lesznek gondok. 153 cm vagyok és életemben nem találkoztam olyan lánnyal magamon kívül, aki 155 alatti. Egy 158 centiset ismerek, no de ott a barna haj meg szem. Nem gondolod, hogy kicsit sok a kritérium?

Amúgy ülj ki a deákra és kezdd el nézegetni. 1-2 év és tuti megy arra valaki, aki nemhogy az összes irreális feltételednek megfelel, de még szingli is és kíváncsi rád. Ja nem

2021. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a segítőkész és intelligens válaszokat. A sok humort is nagyon díjaztam! És sokat tanultam abból, amit írtatok, kiderült számomra, hogy az elvárásaim teljesen irreálisak, és különben is olyan ember vagyok, akit nem lehet nagyon szeretni, sőt eleve biztos, hogy úgysem érdeklek senkit.


Ez rossz hír számomra, de az igazság az igazság, nem igaz? Köszönöm Nektek, hogy leírtátok nekem, nagyon rendesek vagytok! Abban még mindenképpen bízom azért, hogy hamarosan lelő valaki, vagy szívrohamot kapok, esetleg megesz egy kóbor kutya!


Azért ha valami hasonló csaj erre jár abban a kis időben, ami még mégis hátravan, írjon csak nyugodtan, legalább együtt veszünk oda.

2021. máj. 28. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
#7 és te szőke vagy, kék/zöld szemmel? :D
2021. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!