Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jobb az élet?

Figyelt kérdés

Egyedül,kevés problémával,gondtalan élet,viszont magányosan.(Alkalmi kapcsolatokkal,vagy akár nélkül) ?

Vagy párkapcsolatban,házasságban,ahol mondjuk gyerek is van ?....itt több probléma is felmerülhet rendszeresen,gyereknevelési gondok,akár kapcsolatbéli problémák,viták,megcsalások,testi kapcsolat hiánya,anyagi problémák,viszont nem magányos az ember,jó esetben sok szép dolgot élhet meg együtt a családjával.


Én pontosan tudom mire vágyom,mit szeretnék,de érdekelne ki melyiket választaná és miért.Vagy aki már benne él valamelyikbe visszatekerné-e az időt,és a másik utat választaná-e?



2021. máj. 30. 15:44
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Attól függ, h mire van affinitàsod, melyikért mit àldoznàl. Én egyre jobban hajlok a macskàimmal megdöglés fele, hiszen kb csak a munkàmban vagyok jó.az emberi kapcsolatok szàmomra érthetetlenek, és a kapcsolatteremtésben is szar vagyok.
2021. máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Pedig olyan jó válaszaid szoktak lenni. Pont azt nem néztem volna ki, hogy ebben vannak gondjaid.


Jelenleg kapcsolatban vagyok. De inkább az egyedülállétet választanám, ahol csak magamra van gondom, mint a házasságot, gyerekeket. Valószínűleg ez később változhat, de per pillanat az önalakításos korszakomat élem.

2021. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt részem egy agybajos barátnővel való kapcsolatban elég sokáig, így inkább választom az egyedüllétet mint egy kapcsolatot, főleg ha problémás. Persze ez se jó, gyakran úgy vagyok vele hogy jó lenne valaki, viszont el kell fogadni ezt és egy lehető legjobb kapcsolatot keresni, nem adni alább mert ha a túl sok a kompromisszum és az ember már minden szarba belemenne csak hogy legyen valakije és tűri a veszekedést, megcsalást stb amit írtál az hosszútávon megmérgezi az életét. Meg azért általában a legtöbb embernek vannak barátai, haverjai, családja, szerencsére nekem is, persze ez nem olyan mint egy kapcsolat de mégsem teljesen magányos az ember.

29f

2021. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ez jó kérdés. Jelen pillanatban azt mondom, hogy egyedül jobb, de ezt a rossz tapasztalatom mondatja velem. Igazából egy kiegyensúlyozott, boldog párkapcsolatban jobb élni, de ahhoz kell némi szerencse is szerintem.
2021. máj. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én egyedül élek 36 éves férfiként.Nem tagadom,hogy kiegyensúlyozott,nyugodt,gondtalan az életem.Vagy legalábbis minimális problémával szembesülök csak.Persze sokszor érzem magam egyedül,magányosnak.

Annak ellenére hogy tudom hogy egy házasság lehet rossz is,problémás,balhés,és a gyerekvállalás is komoly felelősség...ezek ellenére se nagyon tudom így elképzelni az életem a jelenlegi állapotában.Én szívesen feláldoznám ezt a mostani életem azért,hogy megéljem azokat a pillanatokat,amiket egy házasság,családi kapcsolat,családi kötelék nyújthat.

Persze ahogy a 4-es válaszoló írta,jobb boldog párkapcsolatban élni.Így,ebben a formában szívesen megélném milyen férjnek,és apának lenni.

De van hogy nem úgy sülnek el a dolgok,vagy mondjuk közben romlanak meg.

De nekem az egyedüllétbe örökös hiányérzetem van.Hogy így nem teljes az életem.

2021. máj. 30. 16:15
 6/8 anonim válasza:
100%

Abszolút nem lehet teljes életet élni egyedül sem nőnek, sem férfinak. Aki mást mond, az hazudik. Hidd el, hogy egy rossz párkapcsolatnál az egyedüllét is jobb! Én már megtudtam, utólag. Kívánom, hogy te ne járj így!


4. voltam

2021. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem hogy én az egyedüli létet jobban viselem. Gyerekre sem vágyom, és az is zavart hogy rengeteg kompromisszumot kellett kötnöm az exemmel. Persze nagyon különböztünk, lehet hogy egy jobban hozzám illővel máshogy gondolnám.

Nekem nagyon sok énidő kell, amikor csak magam lehetek, akkor regenerálódom mert az emberek közt nagyon elfáradok, teljesen leszívják az energiám.

2021. máj. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Igy jobb:

rossz kapcsolat<egyedül<jó kapcsolat

2021. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!