Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki el költözött otthonról...

Aki el költözött otthonról (falu) jobban alakult az élete? Jobban érezte magát? Újra lettek tervei? Lett élete,barátai,jobb munkahely? Hogyan alakult az életed?

Figyelt kérdés
Ha már semmi terved nem volt,nem szerettél élni sem, motiválatlan,akarat gyenge,bánatos,depressziós voltál,ez a költözéstől megváltozott? Vagy maradt minden ugyan úgy?

2021. máj. 23. 13:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Aki "motiválatlan,akarat gyenge,bánatos,depressziós" annak a problémáját egy költözés nem felétlenül fogja orvosolni.
2021. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor az új helyen leszel tök magányos, motiválatlan és "depressziós".
2021. máj. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1-2

Mindenképpen tervezek el menni pszichológushoz,ez már szinte biztos.

Régebben annyi tervem volt,csinálnám ezt is meg azt is,de egyszerűen itthon az alap dolgot sem tudják megoldani a szülők,én meg akárhányszor meg akartam oldani helyettük egyszerűen ő nélkülük ezt nem tehetem meg,mert nekik is ott kell lenniük mert az ő cuccaik.

Semmi másra nem vágyom hosszú ideje csak arra hogy végre rendet lehessen tenni,legyen mindennek helye (ne keljen hosszú ideig keresni a dolgokat pl a garázsban,tárolóban, kamrában),amit már hosszú ideje nem használ az ember azzal végre kezdjenek valamit hogy végre el lehessen férni minden hol,gyorsabban-könnyebben-praktikusabban lehessen takarítani.

Nálam a szobámban rend van,majdnem mindennek meg van a helye,ha el veszek valamit a helyéről azt ugyan oda is teszem vissza,nagyrészt nincsenek fölösleges dolgaim,viszonylag a takarítás is könnyen és egyszerűen megyek mert nem kell ide-oda pakolgatnom fölöslegesen.

Nagyon szívesen főznék-sütnék,barkácsolnák,felújítanák de ehez szerintem ki kéne alakítani a rendet.

2021. máj. 23. 14:22
 4/13 A kérdező kommentje:

Jaj és mindig találnak valamilyen ürügyet miért nem jó most nekik.

Nagyon sok éve már annak hogy sosem jó nekik,sosem tudnak időt szánni,minden más fontosabb.

Hiába próbálkozom,egyszerűen már úgy érzem hogy le húznak és amiket akartam ő értük is tenni már nem nagyon megy,mindentől el megy a kedvem,nem szeretnék rájuk fogni semmit sem de lehetséges hogy ő miattunk lettem ilyen.

2021. máj. 23. 14:30
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem jobb egy olyan helyen élni ahol mendennek meg van a helye?
2021. máj. 23. 14:33
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát jól értem hogy azért "nem szerettsz élni sem, vagy motiválatlan, akarat gyenge, bánatos, depressziós" mert a tároló helyiségekben rendetlenség van? Nem megbántani akarlak, de ez tényleg szakember segítségéért kiált...
2021. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#6 Nem csak ez a probléma,de részben ez is hozzá járul.

Őszintén szólva azokon a helyeken már eléggé durván nem lehet el férni,sajnos más helyiségekben sincs az a rend.

Minden egyes alkalommal ha valamit szeretne csinálni az ember keresgélni kell a dolgokat,tudod 1 óra keresgélés után már el megy az embernek a kedve attól hogy bele fogjon ebbe meg abba,össze-vissza vannak a dolgok.

Ha meg sem találod azt amit keresel akkor meg sem tudod csinálni azt amit szerettél volna.

Régen mindig rajtam csattant az ostor,látod már megint nem haladunk mert nincs meg,mindig és most is feszültség volt mert sokáig keresgélni kellet és sosem tudott rendet tenni,sok esetben nem volt meg az a dolog és mindig én voltam a hülye mert nincs meg és rendet sem tudnak tenni.

Egy idő után nekem is átt adták ezt a feszültség,nagy hangal hangosan rám förmedve,alig van valami cuccom és mindig az volt a probléma hogy pont az én cuccomtól nem férnek el,nem bírom már hogy rajtam csattan mindig,mint ha én lennék a hibás ezért.

2021. máj. 23. 14:53
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Próbálnám rendbe tenni az életemet,mentálisan is,új életet kezdeni,le zárni a régi dolgokat.

Otthon is szeretnék rendet csinál végre gyermekkorom óta,de egyszerűen nem tehetem.

2021. máj. 23. 15:00
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy te egy kicsit Monk?
2021. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9 Szerintem egyáltalán nem,ha az lennék akkor minden nap takarítanék,havi 1-2x szoktam.

Nem vagyok finnyás semmire sem.

Miért szerinted az vagyok?

2021. máj. 25. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!