Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, fiúk akinek nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk akinek nem volt még normális kapcsolata, nektek is rossz érzés?

Figyelt kérdés
Nem érzitek azt hogy lemaradtatok valamiről?
2021. máj. 25. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem éreztem amíg fiatal voltam mert úgy voltam vele hogy ki kell élni magad mielőtt még meg komolyodsz. Most 23 vagyok és már komolyodnek csak nem találok senkit.
2021. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon rossz érzés, hogy nem volt senkim. Rengeteg jó dologról maradtam le, a fiatalságom párkapcsolat nélkül telt el.:(
2021. máj. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja mindenki mazochista és élvezi -.- 3 éve vagyok egyedül és nagyon rossz.... lehet hogy ideig óráig ok, de én már ezen túl vagyok biztos.ű


31F

2021. máj. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44 vagyok, és sosem volt még normális kapcsolatom, csak mindenféle instabil, hisztis, nehéz természetű nő. De nem rossz érzés. Ezt dobta az élet, legközelebb igyekszem majd jobban választani.
2021. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A pokolnak nincs alja,abban a zuhanás örök."


40 vagyok, nekem még sosem volt, nem is lesz, de nem bánom a dolgot. Ha néha sikerült elérnem azt, amire vágytam, abból mindig csalódás lett.

2021. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De lemaradtam miatta sok dologról. Talán van, akinek ez jutott.
2021. máj. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!