Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatok téren hol kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok téren hol kéne járni az embernek 25 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig 0 kapcsolatom volt:(

Pedig egy érzelmes, jólelkű, megbízható valaki vagyok. Nem találkozom össze egy hozzám hasonló lánnyal.

Olyan szomorú tudok lenne ha az hallom hogy valaki ennyi idősen már 4-5 éve kapcsolatban van.


2021. máj. 22. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hát az én szememben a legkívánatosabb opció az, ha az ember elsőre megtalálja élete párját, szóval vagy nullánál, vagy egynél szeretnék majd járni 25 évesen. Tudom, hogy ezt már nehezebb megvalósítani, mint mondjuk 60 évvel ezelőtt volt, de ha az abszolút ideális esetről beszélünk, akkor szerintem ez az.
2021. máj. 23. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem az ideális az kb a 3. kapcsolatnál a megállás. Mert kell valamennyi tapadztalat előzőleg, hogy igazán jól tudd managelni a kapcsolatod és önismeretet szerezz.
2021. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De most ha nem tartok a harmadiknál, viszont van egy teljesen jól működő kapcsolatom évek óta, ahol a párom olyan nekem, mint a másik felem, és szeretjük egymást, akkor szakítanom kéne, hogy meglegyen a szám, vagy mi?
2021. máj. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kéne szakítanod, akkor szerencsés vagy. Ha mégis vége lenne, akkor pedig feltehetőleg azért lesz vége.
2021. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!