Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Párkapcsolatok téren hol kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatok téren hol kéne járni az embernek 25 évesen?

Figyelt kérdés

Eddig 0 kapcsolatom volt:(

Pedig egy érzelmes, jólelkű, megbízható valaki vagyok. Nem találkozom össze egy hozzám hasonló lánnyal.

Olyan szomorú tudok lenne ha az hallom hogy valaki ennyi idősen már 4-5 éve kapcsolatban van.


2021. máj. 22. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

"Párkapcsolatok téren hol kéne járni az embernek 25 évesen?"


Nem kéne minden nap ezt kiírnia gyakorikérdésekre.

2021. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek egyéni életútja van. Innentől kezdve a sosem volt párja-tól a házasig bármi okésnak mondható.
2021. máj. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
25 évesen ott kellene tartanod, hogy nem másokhoz hasonlítod magad.
2021. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahol akarnak erre nincs szabályozás.
2021. máj. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
26 vagyok, 25 évesen már 7 éve voltam kapcsolatban, ami végül véget ért. Most pontosan ugyanott tartok, mint te, nincsen senkim. Teljesen mindegy, kinek hány partnere volt, melyik mennyi ideig tartott. Az a lényeg, hogy előbb - utóbb megtaláld azt, akivel le tudod élni az életed. Ez nem verseny. Sajnos a mai fogyasztói társadalomban már nehéz olyan embert találni, aki nem áll tovább, ha jön egy "jobb". Ma már semmire nincs garancia.
2021. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

"Sajnos a mai fogyasztói társadalomban már nehéz olyan embert találni, aki nem áll tovább, ha jön egy "jobb""


Kulcsmondat.


Nem nehéz ilyet találni, hanem lehetetlen.

És főként a nőkre jellemző. De végül is logikus, ha úgy vesszük. Minek maradjon egy embernél ,ha van jelentkező bőven aki mondjuk gazdagabb, jobban néz ki, jobb szövege va nstb.

2021. máj. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen 6-os, viszont csak addig tudja ezt csinálni, míg van rá kereslet. Persze ez sokmindentől függ, milyen igényei vannak ,mennyire tartja jól magát és meddig+genetika+végzettség+személyiség.
2021. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes módon első partnerem volt, nő vagyok, mégsem én álltam tovább. Ja tudom, akkoe biztos szarul nézek ki. Abba lehetne hagyni ezt a nőgyűlöletet. Pont annyi olyan nő van amiről beszélsz, amennyi mocsok pali. Ennyi.
2021. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Az vigasztaljon, hogy még mindig jobb egyedül élni, mint betokosodni egy borzasztó párkapcsolatba. Jelenleg van időd és a pénzed felett is 100%-ig te döntesz. Amikor majd feleséged lesz, ezek a kiváltságok részben, vagy egészben megszűnnek. Amit a jelenlegi élethelyzetedben tenni tudsz, az az, hogy eldöntöd, mihez kezdj a rendelkezésedre álló idővel és pénzzel.


Gondold át, hol szeretnél tartani 10 év múlva; milyen párt szeretnél magad mellé; miből szeretnél megélni stb. Ha ez megvan, bontsd le kisebb lépésekre (pl. elköltözni a szülőktől, szakmai fejlődést elérni, igaz barátra találni). A párkapcsolat mindig egy következmény: végső soron a gondolkodásod következménye. A gondolataid meghatározzák a szándékaidat, a szándékaidból következnek a tetteid, a tetteidből pedig az eredményeid. Az eredmények automatikusan bevonzzák a nőket is - és itt nem feltétlenül csak a gazdagságra, meg az aranyásókra gondolok.


Egy nőnek stabilitásra van szüksége. Tudat alatt még a 18 éves kislányok is egy olyan férfihoz vonzódnak, aki képes lesz eltartani egy családot és aki megfelelő lelki támaszt tud nyújtani nekik és a gyerekeiknek. Egy stabil férfi nem viselkedik bunkón másokkal, ugyanakkor nem válik papuccsá sem. Egy stabil férfi képes sírni (vagy legalábbis nem tagadja le a gyengeségeit), de soha nem hibáztatja önmagát a sorsa miatt. Hosszú út vezet addig, amíg egy fiú férfivá válik és ez nagyon sok embert megvisel lelkileg. Viszont amikor majd férfiként visszatekintesz az útra, te is látni fogod, hogy a boldogság nem a célod elérése volt, hanem az utazás maga.

2021. máj. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tömény szex 0-24-ben!
2021. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!