Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A "kiszemeltem"-ről kiderült,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kiszemeltem"-ről kiderült, hogy azt hitte, 50 körüli vagyok... Pedig 27!! Komolyan így nézek ki?! 50 körülinek?! Kérdeztem másokat, mind mondta: "Dehogy nézel ki annyinak!" Vajon kellhetek neki így, hogy megtudta, a korom nem akadály?

Figyelt kérdés
Álmomban sem gondoltam volna, hogy 50 körülinek hisz... 27 vagyok... Dupla annyi idősnek nézet... Vagy legalábbis 20 évvel többnek nézett, tág az az az "50 körüli".
2021. máj. 19. 22:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
56%

Az illető vagy vak vagy egy igazi sfej.

Egyébként férfi vagy nő vagy?

2021. máj. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé debil a kiszemelted.

Felejtős.


Én se vagyok jó kor becslésben, de hát ekkorát nem lehet tévedni.

2021. máj. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Lehet csak poénkodott.
2021. máj. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Várj, arról nem írtál - de gondolom-,hogy előtte nem is beszéltetek?Hogy ismerkedtetek meg,hogy a korodat nem tudta?Vagy tudta, csak "felülírta" amikor találkoztatok?

Én viszonylag rosszul látok, de nemtől függetlenül sosem néznék egy huszonévest ötvenesnek. Esetleg ha hajléktalan/drogos hosszú évek óta és megállapíthatatlan a leépültségtől a kora.


Ha mégis csalódnék a látványban és jóval eltérő korúnak látom akkor se mondanám ezt ki. Alapvető,hogy így nem jön be külsőre és nem ismerkednék tovább Vele. Ha viszont még így is szimpatikus, esetleg hosszú idő után poénként mondanám el az első találkozáson szerzett benyomást.

2021. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Párom 44 éves, volt férjem 45.

Párom nem néz ki 35-nél többnek, volt férjem legalább 55-nek néz ki.

Volt férjem iszik, most már dohányzik is, nagyon őszül. Párom ellenben csak alkalmakkor iszik, edzésre jár, és nem őszül még annyira.


A másik pedig én baromi rosszul tudom megsaccolni valakinek a korát, tehát még ez is benne lehet, hogy nem jól tudja belőni a kort.

2021. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25-ös, de azért nem mindegy,hogy egy 45 évest 55 évesnek néznek, ez gyakran előfordulhat, akár egy szakáll is teheti idősebbé a külsőt. Viszont teljesen más egy 27 évest 50 évesnek nézni... Ez lehetetlen.
2021. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
26-os, hát az igaz, bár én láttam már 30 körüli pasit, aki teljesen ősz volt, ezt nem tudhatom. De tény, hogy azért kétszer annyinak nézni tényleg gáz. :)
2021. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Lehetetlen valakinek a korát megtippelni pontosan, általában a legtöbb ember 5 évnél többet téved ilyenkor. Mondjuk 23 évvel többnek nézni,,,,az fura. Szerintem csak beléd akart rúgni. Minden 3., 4. pasi már huszuonévesen őszül, kopaszodik, de ha arcára ránéz az ember, azért ott sem nagyon tud 10 évnél többet tévedni kinézetben a korát illetően.
2021. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!