Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtisztelnétek egy komoly,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtisztelnétek egy komoly, őszinte válasszal hölgyek?

Figyelt kérdés

Mamahoteles kérdés jön, figyelem!


Megismered a szüleivel élő pasidat.

Itt laknak: [link]

Vagy itt: [link]


Te kérnéd, hogy vegyen ki saját lakást, és költözzön oda veled, mert nem akarsz a szüleivel lakni?


És akkor is, ha csak erre telik neki: [link]


2021. máj. 16. 16:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Mindenki úgy él, ahogy akar, de én akkor sem élnék szülőkkel - se máséval, se a saját szüleimmel - ha kacsalábon forgó palotában élnének.
2021. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
Aki ilyen birtokon él, az luxuslakásba költözik külön a saját keresetéből is, szal tárgytalan a kérdésed.
2021. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó a panel is,ha csak édeskettesben vagyunk.
2021. máj. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyik sem. Akkor maradok egyedul. Ennyire egyszeru
2021. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

4.-nek.


Miért is?

2021. máj. 16. 16:36
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább laknék egy panelban, mint bármelyik teraszon.
2021. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Járogatás alatt még elmegy. De szülőkkel nem költöznék össze az hétszentség, akármilyen palotában laknak.
2021. máj. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha minimum olyan távolságban vannak a szülei, mintha szomszédok lennénk velük, nincsenek közös helyiségek, egymáson átjárkálás, minden fingás áthallatszódása és hasonlók, akkor esetleg. Ha csak akkor tudnék bemenni a fürdőbe szex után zuhanyozni, ha anyu befejezte a fogmosást és annak ellenére, hogy nem szeretem, nekem is három napig csülökpörköltet kellene ennem, mert apu főzött egy kondérnyit, akkor nem.
2021. máj. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze olyannal, akinek ilyen gazdag családja van. Csak a konfliktus lenne belőle, meg a szégyenkezés, mert se én, se a családom nem állunk ilyen jól anyagilag.

Hogyan meséljem el egy ilyen vagyonos embernek, hogy életem egyik legmeghatározóbb élménye az volt, amikor tíz éves voltam és nem volt pénzünk fűtésre meg kajára? (2008, baby!)

2021. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
#5: ugyan nem a #4-es vagyok, de egyetértek vele. A kérdésedre a válasz: mert ha valóban ez a helyzet (hogy a fenti házból csak a fenti típusú lakásba tudna költözni), az egyértelmű bizonyítéka annak, hogy egy olyan gazdag szülők csimotája típusú emberről van szó, aki egyedül, a saját képességeire hagyatkozva lényegében teljesen életképtelen.
2021. máj. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!