Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 27 vagyok, sosem voltam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 vagyok, sosem voltam még kapcsolatban. Ez már mindkinél kizáró ok?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd családot, még nem adtam fel.De már nagyon szomorú vagyok. Nem megy az ismerkedés sajnos, meg nincs is szerencsém sem ebben.
2021. máj. 7. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem kizáró ok, de ezt a kérdést naponta megkérdezik 5-en. Nézz körbe inkább.
2021. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%

Fel a fejjel! :)

Próbálj nyitni lányok/nők felé, és ismerkedj. Lehet, nem egyszerű, de többre mész vele, mint ha csak sajnáltatod magad.


Ne add fel, kérlek.

2021. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Kizaro ok inkabb az, hogy egy elvileg felnott ember ilyen kerdest feltesz az oldalon. Ez kb a totalis csod ismertetojele.
2021. máj. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek a 3sal!!!

Na meg az elsővel is.....

Heti 20 ilyen kérdés van itt.... Olvasgass...

2021. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell elmondani ha nem kérdezi az, akivel összejön valami.
2021. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Nálam nem kizáró ok.
2021. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Legalább nem lesznek féltékenyek az exedre.
2021. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Múltkor már leírtam neked!


Minden nőnél az, mert látni rajtad, érezni a szagodon, hogy valami nincs rendben nálad.

2021. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%
Annyi esélyed van mint nyerni a lottón.
2021. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Ha 27 évesen még soha senkid nem volt, akkor kösd fel a gatyád mert alsó hangon 10 év "lemaradásban" vagy...

Maxium nagyon nagy szerencséd lehet, hogy pont belebotlasz egy olyan csajba akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak és a csaj esetleg lépni fog feléd.

De ez ritkaság.

2021. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!