Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Netes társkeresésnél került...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes társkeresésnél került már valaki ilyen helyzetbe? Hogy kezelte?

Figyelt kérdés
Megismertem egy csajt egy társkereső appon. Nagyon jól kijövünk, jókat beszélgetünk, viszont már kezdem úgy érezni, mintha kapcsolatban lennék. Alig pár napja beszélünk, még soha nem láttuk egymást élőben, de már most olyan a beszélgetés a másik fél részéről, mint amikor anno a barátnőmmel beszélgettem. Már majdnem szerelmet vallott chat-en. Ez nekem elég fura. Nálam is vannak fellángolások, és nagyon örülök annak, hogy bejövök neki, de szerintetek nem túlzás ez egy kicsit? Az ilyenektől mindig tartok, mert élőben azért mégis csak 0-ról illene kezdeni. Nem vagyok nagy csajozógép, nem nagyon értek a nők nyelvén, de vannak emberek, akik ilyen rövid idő alatt, interneten keresztül ilyen érzelmeket képesek táplálni?
2021. máj. 7. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Velem ez másodjára is megtörtént. Előben ugyanúgy folytatódott minden, hosszú kapcsolat lett, de aztán meghalt. Mostani páromnál igyanez volt... mielőtt taliztunk már odavoltam érte :-) Azóta persze már együtt is élünk :-)
2021. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is furcsa lenne. Mihamarabb javasolj személyes találkozást. Ha kitér előle, akkor valami zűr van vele.
2021. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
alig ismer. vagy a rólad alkotott illúzióképbe szeretett bele, vagy valamiért kamuzik. ahogy 3-as írta, mihamarabb személyes találkozás.
2021. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem fura, de ez nem szerelem
2021. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A mai fiataloknál sajnos előfordul... Meg néhány idősebbnél is, egyre jobban elkorcsosul a társadalom.


Én ezért nem társkeresőzöm, nekem az semmi, amíg személyesen nem látom az illetőt nem tudok érezni semmit iránta.

2021. máj. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tini koromban többször előfordult, de később megtanultam, hogy ilyen esetben érdemes minél korábban találkozni és csak ezt követően engedni az érzelmeknek. Nagyon kellemetlen, ha cseten hetekig minden szuper, majd találkozol és nincs meg a vonzalom.
2021. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!