Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan lányokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan lányokkal ismerkedni akik komolyak és szeretnének családot rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm van aki még 25 alatti de már van gyereke. Én is mindig fiatalon akartam apuka lenni, most 24 vagyok. Barátnőt nem találok a legtöbb lány komolytalan és csak hülyíti a fiúkat, bulizik, kalandot keres. Na én nem ilyen vagyok, engem ezek sosem érdekeltek.

Szóval örülnék ha 26-27 évesen már lenne gyerekem. De ahhoz már jó lenne megismerni azt a nőt, mert előtte azért pár évig nem ártana együtt élni.

Hol lehet ilyen lányokat taláni akik szívesen lennének fiatal anyukák, meg szépek is?


2021. máj. 2. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Vedd ki a biliből a kezedet. A gyerekvállalás ma már nagyon kitolódott és a többség szeretné élvezni a fiatal éveit, nem a gyerek után akar rohangálni. Az majd szerintem olyan 30-35 között jön el leginkább most már. Addig azért kell egy jó munkahely, élvezni szeretné az életet és nem otthon dekkolni.

Szép az meg relatív.

2021. máj. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez én vagyok, csak fiúba. :D

24 vagyok és 26-27ben szeretnék szülni. :D

2021. máj. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Van már saját házad? Autód? Biztos allásod? Minimum 5-600 ezres kereseted?
2021. máj. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

3. Ház? Nettó 600? Ha mindenki erre vállalna gyereket, kihalna a világ.


Kell valamennyi anyagi háttér, de bőven nem ez, amit te leírsz. Akkor már sokkal fontosabb, hogy normális, jó szülők legyenek, akiktől jó példákat lát a gyerek, normálisan, szeretetben nevelik és emiatt belőle is normális felnőtt lesz.

2021. máj. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

#4

"Akkor már sokkal fontosabb, hogy normális, jó szülők legyenek, akiktől jó példákat lát a gyerek, normálisan, szeretetben nevelik és emiatt belőle is normális felnőtt lesz."


NEM. UGYANANNYIRA fontos! Az általad irt dolgok mit sem érnek, ha nincs megfelelő anyagi háttér. És fordítva is igaz: ha nincs harmónia, szeretet, akkor a vagyon mit sem ér önmagában. A jó élethez, szeretetben neveléshez elengedhetetlen a megfelelő egzisztencia.


Ha nem találtam volna ilyen férfit, akkor inkább maradtam volna egyedül...de nem állok össze olyannal, akivel számolgatnom kell a boltban, hogy mit vehetek meg, meg mit nem.....csak azért, hogy "ne haljon ki az emberiség"

2021. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért, hogy ne haljon ki az emberiség, hanem a saját örömöd miatt akarsz gyereket. Csak nem az anyagi dolgok az elsődlegesek egy bizonyos szint után már, ha a szegénységen már túl vagy.


De mi a megfelelő egzisztencia? Nem mindenkinek a saját ház, vagy a nettó 600 az a gyerekhez. Állandóan szóba kerül ez a "nem akarom az élelmiszerboltban számolgatni a pénzt", de ehhez nem kell nettó 600.

Én többre vittem az életben, de a szüleim mai napig munkás prolik és fejenként 150-150 ezret keresnek egy vidéki városban. Szomorú lettem volna, ha csak azért nem születek meg, mert nem volt nettó 600-uk vagy saját házuk és emiatt úgy döntenek nem vállalnak gyerekeket. Egyébként itt egy kiváló írás a témával kapcsolatban, nagyjából azt is leírja én milyen elvet követek:


[link]

2021. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Értem, hogy biológiailag nem a 30-35 a legjobb. De ha az anyagiag nincsenek meg, akkor nem lesz jó annak a gyereknek. Én most fgok masodszor szülni. Még meg sem szuletett, már ott vagyunk, 1.5M
2021. máj. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A normálisak nem akarnak 2 éven belül családot, mert felelőtlenség ennyire rövid időn belül gyereket vállalni.
2021. máj. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!