Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből tudják megállapítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudják megállapítani rövid időn belül a lányok/nők hogy "nagyon magamnak való vagyok"?

Figyelt kérdés

Bármilyen társaságban(egyébként nagyon ritkán fordul elő hogy kimozdulok) is az első vagy egy óra után, amikor a foglalkozásom szóba kerül, hogy én egy programozó lehetek biztosan. Pedig véletlenül sem, viszont az igaz hogy direkt olyan munkát választottam ahol alig kell emberekkel kapcsolatban lenni.


Volt hogy egyetlen barátom próbált segíteni, és abból is az lett hogy a női ismerősei szerint egész jól nézek ki(nem jóképü de átlag feletti) mégis egybehangzó vélemény, hogy nem mindennapi ember aki rendkivül magának való.


Fordítsa már nekem le ezt valaki hogy miért látnak így engem rövid együtt töltött idő után.



2020. júl. 13. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Gondolom tobbet vagy csondben mint masok.
2020. júl. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy viselkedsz társaságban, hogy egyértelmű abból, hogy nem vagy társasági ember. Rám is mondták főleg rokonok, hogy "magamnak való" vagyok. Ami szerintem bántó. Nagyon kedves lány vagyok másokkal szerintem, udvarias vagyok, de egyedül vagy kisebb társaság mban jobban érzem magam, mint sok ember között, akik között küzdeni kell, hogy szóhoz jussak.

Valószínűleg rajtad is ezt érzik.

2020. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Metakommunikáció kifejezés mond neked valamit, kérdező?
2020. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem megy a májerkodás, a BMW kulcs pörgetés, és valószínűleg nem arról megy a beszélgetés sem, hogy "most jöttem haza külföldről, de hétvégén megyünk máshová". Manapság sajna ezt keresik sokan.
2020. júl. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyedül érzem jól magam vagy esetleg kettesben, társaság több mint egy ember zavar és untat, tehát hallgatok.


Mi az hogy metakommunikáció?

2020. júl. 13. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Na én is így vagyok.

Metakommunikáció pl a testbeszéded. Testeddel is üzenheted, hogy nem vagy kíváncsi rájuk.

2020. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó van benne valami.
2020. júl. 13. 19:22
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

Mert gondolom nem kiabálod túl a társaságot, és mesélsz vicces sztorikat, meg nem smúzolsz a pajtikkal és beszélsz a konditermekről meg a formákról és nem meséled el hogyan szorítottad le a BMW-ddel a "köcsög Suzukist" a múltkor.

Na.. ezért.

A legtöbb nőnek már akkor is "magadnak való" vagy ha nem esel hasra a műszempillától vagy az új frizurájától.

2020. júl. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

"Egyedül érzem jól magam vagy esetleg kettesben, társaság több mint egy ember zavar és untat, tehát hallgatok."

Ezt jelenti, hogy valaki magának való.

2020. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!