Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak az olyan férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az olyan férfiak nem akarnak gyereket, akik lelkibetegek és mentális betegségük van?

Figyelt kérdés
Mert őket is bántották amikor gyerekek voltak?
2021. máj. 1. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet ha valaki nem akar gyereket.


- nem szereti a gyerekeket


-nem akarja továbbvinni a génjeit, lehet van valami örökletes betegsége


-nem akar családot


-nincs olyan anyagi helyzetben, nem akar egész életében a gyerek miatt gürizni

Esetleg mellé még x évig a feleséget is eltartani

Stb

Stb

2021. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ez h#eség. Lehet, hogy nem akar a rossz szülői minták miatt, lehet, hogy munkamániás, nincs felnőve rá, nem érdekli őt, intro a személyisége, stb.
2021. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Van jópár 40-es ismerősöm, és nincs gyerek. Pl 42 éves nő egyetemi oktató, 45 éves pasi autószerelő. Van lóvéjuk vidéken, mennek havonta kirándulni a szomszédos országokba, nyaranta 2 szer Tunézia, Olasz, Egyiptom, görög, spanyol, stb. Sokkal boldogabbak mint bármely más ismerős, aki gürizik a gyerek miatt.
2021. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lelki és mentális beteg, aki ilyen kérdést komolyan feltesz.
2021. máj. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
64%
Igazából itt 70%-ban ez a nők mániája, hogy én azonnal gyereket akarok, mert kifutok az időből. Rakás pasit ismerek, akinek 45 felett lett gyereke, aztán 48 évesen a 2. És semmi, mondom semmi bajuk a gyerekeknek, egészségesen. Az más kérdés, hogy érettségire a nagypapa megy velük, de az már az ő dolguk. Ismerősi körben majd mindig a nő rágta a pasi nyakát, hogy azonnal kell a gyerek, mert már 30 vagyok, kifutok az időből. Javakorabeli 30-as férfi ismerősök többsége nem akart gyereket még, de az asszony nagyon erősködött.
2021. máj. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolj amit akarsz hátha megnyugszik a lelkivilágod, hogy te jártál rosszabbul, mert gyereket vállaltál! XD Én szánlak és nevetek rajtad! Közben számolgatom a félretett pénzem, ami gyerekre ment volna el. :))
2021. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!