Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kis cicis nők tényleg érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis cicis nők tényleg érzelmileg , önbizalomba jobban el nyomhatobbak egy kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Bent maradnak egy rosszabb akár bántalmazó kapcsolatban ?

Van olyan nő aki büszke a kis ciciére ? ( max 80A-B )



2021. máj. 1. 19:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%

Tudod, mert náhány ilyen nőnek kicsi a melle, nem azt jelenti, hogy ez a jellemző.

A B-és mell pedig nem kicsi, a leggyakoribb méret. Iszonyat baromság még az ilyen felvetés is.


Nekem kicsi mellem van, semmi bajom az önbizalmammal, és azonnal repülne a pasi, ha bármilyen formában el akarna nyomni, főleg bántalamzni.

Nem is szeretnék nagyobb melleket. Kényelmes, nem nehéz, nem fájdul meg a hátam, mint sokaknak a tejcsárdáktól és tudok hason aludni.

2021. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

21 Nagy mellű nőként igazat adok. Legtöbb felső még jó szabásban sincs. Legtöbb ing szétcsúszik mellrészen.

Nem kényelmes és hason aludni nem jó :(

Igen, persze megnézik a pasik, és? Ennyi lennék?

2021. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
88%
Bántalmazó kapcsolatban nem azért marad bent egy nő, mert kicsi a cicije, hanem mert olyan cuccot hoz a gyerekkorából, hogy alapból leértékeli magát. Én életemben nem hordtam melltartót, mert nem volt mit tartani, akkor kezdett megnőni a mellem, amikor babát vállaltunk a férjemmel, akkor gondolkodtam el, hogy meg kéne ismerkedni a melltartó műfajával. Ez sose befolyásolta a párkapcsolataimat, mindenki imádta a testi adottságaimat is.
2021. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%

Hmmm...

Egész életemben piszkáltak vele - osztálytársak, gimistársak, de még az exem is. Azt mondta, hajlandó fizetni a mellműtétemet is... okkké. Aztán összekavart egy nagymellű csajjal, ami tök szuper, az önbizalmamnak ez nagyon jót tett. :(


Viszont a párom bolondul a mellemért, én pedig rájöttem, hogy mennyi előnya van a kisebb melleknek pl sportolás közben.

2021. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az tök jó lenne, ha nem tejcsárdáznának degradálóan a kis mellű nők...mintha bakker tehetnék róla, hogy a nagy mellem. Nekem meg már ebből van elegem. Nem egy kismellű nő olyan ocsmány jelzővel illetett már, hogy a bőgési jutottam el. Miért kell minősítgetni más nők testét?
2021. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Nekem B de nem érzem kicsinek, szerintem nem az.
2021. máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
76%
Én a semmi mellém miatt nem hittem abban, hogy lesz még aki így elfogad, ezért benne maradtam egy megromlott kapcsolatban. 25 éves koromig kerültem a férfiakat, nem mertem levetkőzni. Az első kapcsolatom is olyannal volt, aki annyira nem vonzott, így kevésbé érdekelt a véleménye. Mai napig szégyellem a testem, kicsit púpos a hátam, bár már van mellem, de a hátam miatt semmilyen kivágott cucc nem áll jól. Iszonyú piszkafalábaim voltak gyerekkoromban és hiába látom, hogy már formásabb, harisnya vagy nadrág nélkül nem tudom elviselni. Fura, mert önbizalmam már van, csak vetkőzni ne kelljen.
2021. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
80B-s mellem van, még soha eszembe se jutott, hogy ez kicsi lenne. Pont jó. Egyik barátomnak és a férjemnek sem volt vele semmi problémája.
2021. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
70A-s a mellméretem, igen tisztában vagyok vele, hogy kicsi, viszont talál a testemhez, az önbizalmam teljesen rendben van.
2021. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
75/B-s mellem van. Kis ideig zavart, de miután rájöttem, hogy sok pasi imádja már én is szeretem ezt a részem. :)
2021. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!