Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kis cicis nők tényleg érzelmil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis cicis nők tényleg érzelmileg , önbizalomba jobban el nyomhatobbak egy kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

Bent maradnak egy rosszabb akár bántalmazó kapcsolatban ?

Van olyan nő aki büszke a kis ciciére ? ( max 80A-B )



2021. máj. 1. 19:54
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
#10 azt írtam max .... tényleg ennyi az össz észrevételed a kérdéssel kapcsolatban ? Mert nem az volt a kérdés hogy kinek mi számít kicsi cicinek vagy hogy szerintetek a 80B kicsi cicinek számít ....köszi a hozzászólást 🤨
2021. máj. 1. 20:15
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

80A-s a mellem, sosem zavart, hogy ekkora. Melltartóból sem veszek soha olyat, ami ki van tömködve szivaccsal, jó így ahogy van, a műtét pedig kizárt. Amúgy meg, milyen felszínes lehet már az a férfi, aki mellméret alapján választ partnert...

Nem érzem, hogy emiatt kevesebb lennék, mint pl. a nagymellű nők. Különbözőek vagyunk, és ez így jó, a nőiesség pedig nem a mellméretből fakad...

2021. máj. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 80 D a mellem és mindig szégyenkeztem miatta hogy nagy és nem volt önbizalmam. A volt férjem (egyben első férfi az életemben) nem volt nagy mell megszállott, mindig azt mondogatta, inkább lenne kisebb de nem lógna. Mivel olyan formájúak hogy eleve lógnak és egy D kosaras mell nem kicsi. Szóval neki sikerült levinni az önbizalmamat a béka feneke alá. Mindig irigyeltem a kismellű nőket. Az ismerőseim akik kismellűek vékonyak is és mindig népszerűek voltak a férfiak körében. Én meg egyik diétát a másik után csináltam, hogy 60 kiló alatt tudjam tartani a súlyomat, és nem értem sokat azzal, hogy cserében nagy mellem van.

Szóval nem ettől függ.

2021. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a kövér nőkre jellemző. Meg a csúnyákra. Vagy azokra a szépekre, akik csúnyának hiszik magukat. De a mellméretnek nem sok köze van hozzá. Nekem 75B, sok pasinak tetszettem mindig is.
2021. máj. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdésben olvasható állítás ostobaság, a mellméretnek semmi köze nincs az önbizalomhoz. Nekem például kis mellem van és kifejezetten örülök neki, míg van nagy mellű barátnőm, aki szeretne kisebbet.
2021. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Örülök hogy sok ilyen magabiztos nő irt ....😊
2021. máj. 1. 20:27
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

13 Komolyan én rúgnám meg a volt férjedet. Fú de felcseszett. Ilyet mondani ...


Kérdező voltam én nagyon sovány is és ducibb is. Mindig mellből fogyok mellre hízok. Szóval egymagassággal voltam lapos és most nagy, tényleg nagy mellű. Feltűnően.


Sosem lehetett elnyomni

2021. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
#17 helyes . 😊 remek nő lehetsz
2021. máj. 1. 20:47
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget honnan szeded, kérdező?
2021. máj. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
#19 közvetlen hallomásból és kiváncsivá tett
2021. máj. 1. 20:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!