Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem merek ismerkedni, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek ismerkedni, mert undorítóan néz ki a bőröm?

Figyelt kérdés

Holnap mennék sok idő után randizni egy szimpatikus férfival, de nem tudom mit csináljak.

Az egész testemen jelen van a keratosis pilaris, ami alapból csúnya, mindenhol piros pöttyös (mintha libabőrös lenne az ember állandóan), néha gyulladt, a kezelések csak minimálisan javítanak rajta, de azt sem tartósan.

Emellé még társult egy PCOS, szóval én vagyok Csubi... A borotva és a keratosis pilaris meg csúnya, gyulladt foltokat eredményezett, ami sokszor tartósan meg is maradt.

Szóval hiába van átlagos pofim, a testem/bőröm egy hányinger.

Hónapok óta győzködtem magam, hogy semmi baj, nem néz ki olyan gázul, bebeszélem magamnak. Szóval ma kimentem rövid nadrágban valahova, ahol is kapásból megkaptam, hogy "Fúj bazzdmeg".

Szóval most nem tudom mi legyen... Érdemes előre jelezni a partnernek, hogy "Hello, bocsi, a ruha alatt nagyon gáz a helyzet?"

Vagy ilyenkor mi van? Kicsit durvának érezném, ha szex előtt derülne ki konkrétan, hogy bocsi, csukd be a szemed, kérsz egy papírzacskót?



2021. máj. 1. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Inkább ez a hozzáállás a taszító...

Nem tudsz mindenkinek tetszeni...

2021. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Hintőpor esetleg, vagy a sudocream vagy neoranormon kenőcs esetleg? Én ezeket használom kB minden bőr pattogzasra és nekem bevalik
2021. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mondom, szard le!

Nekem az arcom gáz. Tág pórusú a bőröm, a másik város utolsó buszmegállójából is látják.


Már leszarom ha nem tetszik valakinek, vagy beszélnek róla a hátam mögött.

Aki megszeret, az ezzel a szépséghibáddal is szeretni fog, és eldobhatod a vibrit! ;) N

2021. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Hát azért ne dobd el a vibrit!
2021. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyugodtan randizz, ha nem tetszel így neki az úgyis kiderül.

Még mindig jobb mintha élből elutasítanád, és akkor máris buktad a dolgot, plussz az sem vezet jóra hosszútávon ha bezárkózol.

F38

2021. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Oh szegény én megértelek.. Neurofibromatózis. Elég okádékul nézek ki.

Tudom milyen, ha fintorogva néznek rád.. :(

De az 5. válaszolónak igaza van!

2021. máj. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legeslegtaszítóbb egy nőn az önbizalomhiány. Nincs az a folt, pattanás, anyajegy ami visszataszítana egy pasit aki megőrül érted. Viszont ha szégyellős, feszélyezett vagy, takargatod magad, na az gáz.
2021. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt.
2021. máj. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!