Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizes skálán mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizes skálán mennyire zavar titeket ha a másik undorítóan eszik?

Figyelt kérdés

És ez válóok, vagy képesek lennétek tolerálni? Esetleg megbeszélnéket hogy légyszi ha velem vagy figyelj oda?

(Undorító alatt a szürcsögős csámcsogós hangokat értem)

Pl ez:

[link]


2020. máj. 9. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
11
2020. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12
2020. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az undorító evés igénytelenség. Embertársak jelenlétének semmibevétele. A TE ízlésed semmibevétele, téged levegőnek nézés. A legjobb esetben is gyerekes vagánykodás és figyelemfelkeltés ("Szólj rám, figyelj rám, foglalkozz velem!!!")

Sem hosszú, sem rövidtávra nem terveznék olyasvalakivel, aki gusztustalankodik, mert

1, megérdemlek olyasvalakit, aki odafigyel a viselkedésére, amikor velem van, és ha ennyire nem figyel oda rám, akkor egyébkor sem fog;

2, ha én főztem a kaját, akkor megérdemlem, hogy a munkámat megbecsüljék;

3, a ronda kajálás egyéb "neveletlenséget", igénytelenséget is sejtet a háttérben, valószínűleg nagyon gyerek még;

4, nyilvánosan semmiképp sem jelennék meg egy ilyen férfival, barátok közé nem vinném, nem tudnám felvállalni, hogy vele vagyok, és huzamosabb ideig nem akarok ilyesmit látni az asztal túloldalán.


Úgyhogy a válasz 12 :D

2020. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem undorít, de zavar. Nem állatok vagyunk. Rászólnék valakire ha ezt csinálná. Vannak azért sokkal zavaróbb és undorítóbb dolgok is, ez legyen mondjuk most 10/5-6.
2020. máj. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az exem úgy csámcsogott mint egy agyalágyult. Soha többet nem hallgatnék hasonlót az biztos.
2020. máj. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

10-es skálán 50. Képes vagyok nem leülni közösen enni olyannal aki hallhatóan eszik.

Szerintem mizofóniás vagyok.

2020. máj. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is undorítónak mondanám, inkább idegesítőnek, nyilván nem tetszene. Válóok nem lenne, de igen, megmondanám, hogy ezt max. egyedül.
2020. máj. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!