Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes lenne erre költenem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne erre költenem?

Figyelt kérdés

Szerintem senkinek nem kell bemutatni a tinder működését, főleg férfi oldalról. Kétszer annyian vagyunk, az algoritmus hátra dob, ha nem használod folyamatosan, és a nők sokkal jobban szelektálnak, mint mi. Ha ehhez hozzávesszük azt is, hogy nagyon válogatós vagyok a nők terén (nem, nem a modellek jönnek be, sőt), akkor azt kapjuk, hogy nagyon kicsi eséllyel találnám meg a hozzám illő párt. Változó a matcheim száma, de az egy hónapos pályafutásom alatt 1-2 match / nap az átlag.

A problémám egy részén lehetne segíteni. Egy boost fél óráig tart, és ezalatt nagyjából 15 matchem / likeom van. 20 boost 10 ezer forint, ami elég sok ajtót nyitna meg. Ha a pénz nem okoz gondot, mert jól keresek, akkor megéri szerintetek ilyenekre költeni? Te vettél / vennél ilyeneket?


Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy kamuprofilok vannak fent.


2021. máj. 1. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz több matchet? Napi 1-2 új ismerkedés bőven elég. Nekem már a 2-3 naponkénti 1 új is problémát okozott, mert nem könnyű egyszerre több emberrel írogatni.
2021. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert a jelenlegi matcheknek egy nagy része a nem elég körültekintő jobbra húzás eredménye (az ország másik végében él, stb). A maradékból sok nem ír vissza, ez itt természetes. Így már nincs is olyan sok.
2021. máj. 1. 10:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Én másik platformra mennék ât, ha tehetném. A tindernek a legrosszabb a pártalálási aránya...
2021. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne? Nekem a tinderrel egyébként sem a matchek száma, hanem minősége a baj (ha visszaír, egy idő után szinte mindig rájövök komoly személyiségproblémája van).

Ha te tudsz annyi időt befektetni ami a több matchel jár, akkor hajrá.

2021. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Napi 1-2 teljesen jó, ha nem ugy csinálod, hogy vakon mindenkit jobbra húzol, hanem te is szelektálsz és csak a neked tetszőeket húzod jobbra. Még ha a harmaduk vissza se ír, a harmadukkal is elhal a dolog pár üzenet után, akkor is lesz közép távon elég csaj. Nekem így 1-2 havonta szokott valamilyen sikerem lenni napi 1-2 match mellett.


Tudod amúgy regisztrálj néha újra. Biztos tudod, hogy a Tinder az új regeket is előre teszi. Havi vagy akár heti 1x töröld a profilod és regisztrálj újra. Nekem is az első napokban akár napi 10 match is van, amikor sokaknak mutat, aztán beáll az 1-2-re. Ezt gyakran el lehet játszani.

2021. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!