Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha dolgozom, de nincs mire...

Ha dolgozom, de nincs mire költenem a pénzem, akkor érdemes szándékosan valami pénztemető autót venni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha a felesleges pénzed nekem utalod. :)
2019. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem érdemes.
2019. aug. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Inkább motort :-)
2019. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell tudni.

Meg mit jelent a pénztemető? Állandóan rossz? Olyat minek? Nem a pénz minden. Hiába van, ha nem tudod használni, mert mindig rossz.

Ha arra gondolsz, hogy drága fenntartani, sokat eszik, haszontalan stb. Akkor lehet. Minden hobbi pénzbe kerül, ha téged boldoggá tesz, akkor persze.

Én tartanék több hobbi autót, amiket nem lehetne racionális érvekkel indokolni.

2019. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj a jövőre is!
2019. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan "pénztemető autót"? Hát ha teljesen hülye vagy, akkor talán. Szerintem inkább tedd félre, hogy ha később kellene, akkor legyen. Esetleg be tudd fektetni valami értelmesebb dologba. Vagy mit értesz "pénztemető" autó alatt? Vegyél egy lepukkant Ford-T modellt, majd tolj bele annyi pénzt, amivel felújítod, és esetleg még haszonnal el tudod adni.
2019. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ami megáll alattad, annak nincs értelme. Projekt autónak van, megvan a maga szépsége. Valami japán oldtimer, vagy youngtimer. Nissan, Subaru, Suzuki, Toyota, Mitshubishi. Tessék szépen építgetni :D
2019. aug. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!