Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik kútnál érdemes tankolni?

Melyik kútnál érdemes tankolni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy a Shellnél vizesítik és hogy a Molni üzemanyaggal többet tudok menni mint a shellével ez mennyiben igaz ?
2019. aug. 19. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Mol-t utálom semmire nem jó. Tény, hogy van jó illetve rossz mol kút is de én még jót nem találtam.

Shellnél szoktam Vpower 95-öt tankolni ha jó árban van, amúgy sima 95-öst. Bajom még nem volt vele de már lassan összes kúton tankoltam eddig ez bizonyult a legjobbnak.

2019. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Shell is a Moltól veszi.

Én Shell v-power dieselt tankolok mindig. Semmi gond vele télen minusz 25 fokban se. Bár az csak 2 éve volt utoljára olyan hideg.

OMV-t próbáld ki, az a premium üzemanyagait Ausztriából hozza.

Én azért tankolok a shellnél, mert van a pontgyűjtés amit le lehet vásárolni.

2019. aug. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Auchannal érdemes, mert olcsó.
2019. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Na már megint ez az urban legend baromság hogy vizezik a benzint......hányszor kell még leírjuk hogy a két anyag semmilyen arányban es semmilyen korulmenyek között nem oldja egymast!
2019. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%

Nagyon megosztó a dolog..pont úgy mint a simát vagy prémiumot??

Én omw-re járok és csak prémiumot tankolok,mert én úgy látom jónak.

2019. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az esetek 90%ban ugyanannál a shell kútnál tankolok, kedvesek, nem volt még problémám a tankolással (pl máshol már volt, hogy az skkori kocsimban tankolás után rángatott a motor, vagy a következő tankolásnál csavarhúzóval 20 perc volt a tanksapka leszedése, úgy rakták vissza), annyi a bajom, hogy nincs náluk 100as benzin
2019. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Shellnél tankolok általában mindig prémium gázolajat. Semmi bajom vele. Tavaly év végén a munkáltatómtól kaptam prémium gyanánt olyan utalványt amit Molnál lehet eltankolni. Így most kénytelen vagyok oda járni. Abból is mindig prémiumot tankolok. Nem mondom azt hogy borzasztóan rossz, de van különbség. Ha ez elfogy, megint visszatérek a Shellhez.

Lehet hogy az alappárlat ugyanúgy Battáról jön, de az adagolás nagyon nem mindegy!

2019. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha "vizesítenék" akkor nem járna oda senki. El lehet hinni sok mindent ami a neten kering, vagy a Pistabá mesél a kocsmában négy feles meg három sör után, de nem feltétlenül érdemes. A mondat második felére nem is reagálok, mert megsértődnél.
2019. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az OMV Ausztriából hozza a prémium üzemanyagot, az összes többi MOL alapanyag, a különbség az adagolás, illetve a kutak.

Lehetnek elhanyagolt állapotban lévő kutak, de azok sem jellemzőek, néhány falusi, kis forgalmú maszek kúton esetleg spórolnak a karbantartással, de vizes benzin nincs, ha víz van a tartályban, az a tartály alján gyűlik, nem keveredik az üzemanyaggal.

2019. aug. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
OMV mert van nyereményjáték :)
2019. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!