Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adnátok Lányok esélyt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok Lányok esélyt egy ilyen fiúnak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok eddig csak csalódások értek túlzás nélkül. Soha nem volt kapcsolatom. Semmi tapasztalatom a párkapcsolatokban. Van egy lánytesóm, szóval kb csak ennyire ismerem a lányokat.

Nem tudom mi a gond velem, amiért egy normális, hozzám való lányt sem tudok találni.

Ennyi idősen el vagyok késve ha nincs tapasztalatom?

Azért szeretnék nagyon barátnőt mert később szerenék családot is, meg nem akarok örökre egyedül élni. Lakásom van, de nincs kivel laknom:(


2021. ápr. 30. 21:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

"Nem tudom mi a gond velem"


Mi látatlanban nulla infóval honnan tudjuk?

2021. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Az egyik alapesetet 1! már mondta. A másik az ha igy akarsz innen ajánlatokat várni a szövegedet olvaso lányoktol. Szerintem NAGYON kevés az esélyed, hogy erre ráharapjanak!!
2021. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Én ott akadtam el, hogy mit jelent, hogy egy lány esélyt ad egy fiúnak.

Szerintem ilyen nincsen, egy lány nem vizsgabizottság, nem is értem, mit hisz a kérdező.

2021. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%

"Lakásom van, de nincs kivel laknom"


Ezek a varázsszavak..:DDDD

2021. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Gondolkodom tovább ezen az esélyadós megfogalmazáson... a szüleid közt mi a helyzet, Kérdező, együtt vannak? Esetleg úgy néz ki, anyukád kelletlenül van együtt apukáddal és szivességet tesz neki, hogy kapcsolatra lépett vele?
2021. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Első dolog, hogy önsajnálatot felejtsd el. Szánalomból nem fog senki veled lenni.

Második, hogy menjél fel társkereső oldalakra és gyakorold a lányokkal való kommunikációt. Aztán amikor már lehet, járjál társaságba.

2021. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Az a baj veled, hogy tényleg fiú vagy, egy kicsi- kicsi fiú, brühühü. Légy férfi, és fejezd be a picsogást. Utána majd nem kell szánalmas, önsajnáltató kérdéseket kiírnod.
2021. máj. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Vagy alacsony lehetsz, vagy csúnya az arcod. Viszont ismerkedésnél mindenképpen mondd el, hogy van lakásod!
2021. máj. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

7: Bulshitto patronum :D

Ez jó duma, de sajna semmivel nem lesz előrébb vele. Oké nem picsog, nem ír sehová. Majd 10 év múlva amikor még mindig egyedül van, akkor meg jönnek a "miért nem beszéltél soha senkivel erről"? kérdések. Képmutatás, az megy.

2021. máj. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es azzal baromira előrébb van, hogy kiírja ide hetente, hogy nincs senkije, hátha valaki megsajnálja:D
2021. máj. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!