Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen incel fórumok léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miss Endzsi kérdése:

Milyen incel fórumok léteznek itthon, én nem találtam egyet sem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 30. 12:21
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
84%

Én nem mondtam hogy incel meg lúzer. Csak azt, hogy nem jön be nekem, se pedig az amit képvisel. Szabad? Mert úgy tűnt személyes sértésnek veszed ☺

Nem is tudom ki forgatja ki mások szavait 👏

2021. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
22%
Senki nem mondta, hogy nem szabad véleményt alkotni. Mint ahogy azt sem, hogy nekem kéne eldönteni, kinek ki tetsszen - ez csak a te SZALMABÁBUD volt. A személyes sértésnek pedig azt veszem, amikor valaki direkt szellemi fogyatékos szerepét ölti magára egy vitában, és direkt félremagyarázza a mondandómat.
2021. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%

A szalmabábun kívül van még valami mondanivalód? Mert folyton csak ezt hajtogatod más kérdéseknél is amikor nem tetszik valami.

És jó lenne már leszokni erről a szellemi fogyatékosozásról is, mivel ilyen kifejezés nem létezik, értelmi fogyatékos az amit keresel. Szalmabábukám.

2021. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
43%
Ha folyton a szalmabábu technikát használod, akkor folyton szóvá kell tennem. Ez ilyen. Ha százszor elköveted ugyanazt az érvelési hibát, akkor százszor fogom kihangsúlyozni a tévedésedet.
2021. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
66%
24: Mint kívülálló hozzászóló (tehát nem az előző hozzászólók egyike) csak azt mondanám erre, hogyha csak ezt tudod puffogtatni, az valóban ellenszenves. Olyan hatást kelt, mint aki egyszer egy felsorolásban olvasott érvelési hibákról, megtetszett neki, és azóta ugyanazzal a 2-3 kifejezéssel dobálózik, és ettől még okosnak is hiszi magát. Remélem érted, mi ezzel a gond.
2021. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
4 -es vagyok. Aki lepontozott miért tette? Nem írtam semmi antifeministát, csak leírtam objektíven, hogy milyen ideológiák vannak jelen az interneten.
2021. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kit erdekel merre pontozzak a valaszod te csicska fasz
2021. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25, mint kívülálló, erről biztosíthatlak:

Szinte mindig belefutok ebbe a vitatatechnikába. Olyannal támadnak, amit nem mondtam. Elég csak visszaolvasni itt a kommenteket. Sehol nem írtam, hogy nekem kellene megmondanom, hogy a szimpatikus hölgynek ki tetszen és ki nem.

Annyit állítottam, hogy a videóban szereplő pasas népszerű lehet s 35-45 közötti nőknél. Mind ismerjük az ő típusát és ezt láthatjuk a való életben. Ezzel akartam azt az állítás megcáfolni, mely szerint a manoszféra olvasói és írói kizárólag incelek lehetnek. Ennyi.

2021. máj. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!