Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell bárkinek egy bolondos férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell bárkinek egy bolondos férfi?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy ez egy olyan tulajdonság, ami hátráltat engem a párkeresésben 😅

Az életfilozófiám olyan, hogy nem kell túl komolyan venni a dolgokat, jól esik olykor hülyeségeket csinálni, baromkodni (bizonyos határokon belül)

Azt vettem észre, hogy ez nagyon sok nőnek nem jön be, túltolják a komolyságot.

Egyébként ez nem jelenti azt, hogy ne lennék sokszor komoly.

Még tanulok, azt normálisan csinálom, ha egyszer úgy alakul, akkor pl a gyerek nevelését sem venném tréfának.

Ha valami gond van, meghallgatom az embert, értelmesen reagálok stb.

Mondjuk most belegondoltam, hogy lehet csak a felszínt látják és abból következtetnek arra, hogy minden helyzetben "kölyökként" állok a világhoz.


2021. ápr. 29. 13:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyébként nem hiszem,hogy ez egy fő problema.Sőt a humor pozitívum.Csak az adott helyzetek nem egyformák,amikben bihóckodsz.

Azt írtad,hogy úgyérzed ez hátráltat.Nos ha úgyérzed,akkor valószínüleg jól érzed.Nem vagy gyerek,és az ember azért mikor ott van, ráérez dolgokra.Főleg ha rendszeresen előfordul. Én ott gondolom problémád,hogy mint irtam ,az adott helyzetben rossz a viselkedésed. Valószínüleg már az ismerkedés elején túltolod a biciklit!

Mondom túltolod!

Lehet hogy egy mértékig vicces vagy,meg szórakoztató,de azon túl már komolytalannak könyvelnek el.Ezért nem is vesznek komolyan tőled semmit,még akkor sem,amikor komoly vagy.

Más az,mikor már javában benne vagy egy kapcsolatban.Pldául Ugyanaz a nő első alkalommal lehet elküldene a francba a poénod miatt,most meg ott vihog rajta,veled együtt.

2021. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!