Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kell bárkinek egy bolondos férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell bárkinek egy bolondos férfi?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni, hogy ez egy olyan tulajdonság, ami hátráltat engem a párkeresésben 😅

Az életfilozófiám olyan, hogy nem kell túl komolyan venni a dolgokat, jól esik olykor hülyeségeket csinálni, baromkodni (bizonyos határokon belül)

Azt vettem észre, hogy ez nagyon sok nőnek nem jön be, túltolják a komolyságot.

Egyébként ez nem jelenti azt, hogy ne lennék sokszor komoly.

Még tanulok, azt normálisan csinálom, ha egyszer úgy alakul, akkor pl a gyerek nevelését sem venném tréfának.

Ha valami gond van, meghallgatom az embert, értelmesen reagálok stb.

Mondjuk most belegondoltam, hogy lehet csak a felszínt látják és abból következtetnek arra, hogy minden helyzetben "kölyökként" állok a világhoz.


2021. ápr. 29. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Melyik nő építhet egy idiótára szerinted?
2021. ápr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen kedves válasz :)
2021. ápr. 29. 13:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hátráltatásnak fogd fel, hanem szűrőnek, aki ezt nem díjazza azzal úgyse illenél össze. Szerintem sokan vagyunk úgy, hogy nem akarunk valami merev, karótnyelt embert társként és sokan szeretünk hülyéskedni, valamiért nem a megfelelő nőket fogtad ki eddig.
2021. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha ez bolondosságnak számít, akkor én is az vagyok (nőként).
2021. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%
Ha van elég pénzed, akkor igen.
2021. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Én nőként imádom a humort. Párommal szerencsére pont egymásra találtunk ilyen téren is. Egész nap dől belőlünk a hülyeség, de a komoly dolgokat is helyén tudjuk kezelni. Nekem se kéne olyan pasi, aki mindig komoly, búvalbaxott feje van, buta a jó humorhoz, stb.


5-ös, mondd már hogy jön ide is a pénz téma? Tényleg ennyire meg vannak keseredve az ide írogató emberek, hogy a saját lúzerségüket és egyéb hibájukat a pénz dologgal magyarázzák ki?

2021. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nőkent veled értek egyet. Nem tartom szimpinek a karótnyelt embereket és fontosnak tartom a vidámságot és hogy az ember merjen bohóckodni, hülyéskedni. Nevetni és vidámnak lenni jó.
2021. ápr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én például pont ezt imádom a férjemben. Miatta én is sokkal lazábban kezelek egy csomó mindent és ezáltal boldogabb is vagyok. Szóval biztos lesz, aki vevő erre. ;)
2021. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
AZ egyik kollégám ilyen és csomó viccet is mesél. Csak beszélgetni szeretnek vele a csajok, amúgy kerülik messziről, ha párkapcsolatot akarna.
2021. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9 Na ez ismerős...

Mondjuk a viccmesélés fura nekem, jobb, ha az ember az aktuális helyzetben improvizál valamit.

A vicces sztorik mások :D

2021. ápr. 29. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!