Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki elmagyarázná hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogy működnek ezek a kalndok?

Figyelt kérdés

Még nem volt részem szexkapcsolatban, egyéjszakás kalandban vagy hasonlóban. Volt már barátnőm, de az más.

Aki élt már át ilyet, az elmagyarázná, hogy hogy kell ezt elképzelni? Jobbra húzod tinderen, váltasz vele két szót majd elhívod randira. Eddig oké. De már az első randin elkezded fokozatosan egyre többet megérinteni, a vége felé megcsókolni, majd amikor megkérdezed felmegy-e hozzád, akkor igent mond? Nekem ez annyira hihetetlennek tűnik, hogy van ilyen könnyűvérű nő (senki ne vegye magára, nincs bajom a nőkkel). Vagy több napig, hétig húzod, és amikor szegény elhiszi, hogy kapcsolat lesz belőle, akkor lelépsz szex után?

Megköszönném, ha valaki elmesélné a személyes tapasztalatát, akár privátban is :)


2021. ápr. 28. 12:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az elejen le szontak tisztazni h csak vmi lazat akarnak,ez igy korrekt.

Hazudgasal idióta viselkedes.

Testbeszede ugyis elarulja.

2021. ápr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem kell hülyíteni senkit. A legtöbb lány, főleg nő életében van egy periódus, amikor nem akar elköteleződni. Akár egy csalódás miatt, vagy csak mert nincs meg a szikra, de a szex jól esne. Ha vonzó vagy, akkor simán lesz partnered csak szexre akkor is, ha őszinte vagy. Ha nem vagy vonzó, azon a hazugság sem segít.
2021. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"De már az első randin elkezded..."


Barátom, a jó pasik dugni járnak, nem randira, ugyanis velük a nők már a külsejük miatt akarnak szexelni, ezért nincs miért húzni az időt. Az időhúzás az átlagférfiak pitiztetésére szolgál.

2021. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Naaaa,utolsó,azert ez nem volt szép! Ne ertekeljuk már annyira fel a jóképű pasikat!

Azok csak addig vonzok mig meg nem szolal!


Okos nők nemcsak a külsőt nezik hanem ertekelik a hozzaallast is!


Felesleges itt hencegnetek2!

2021. ápr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A kérdés jogos, ezen kívül jogi szempontból is aggályos (mondjuk most már minden kapcsolat az), mert egy ismeretlennel egyből ágyba bújni sem férfi sem női részről nem a legmegfontoltabb cselekedet.
2021. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mi az exemmel Tinderen, aztán Facebookon beszélgettünk 2-3 hetet, találkozáskor pedig egy hangulatos cukrászdába mentünk. Kb. 2 órát lehettünk ott, és habár én kicsit szégyenlős típus vagyok, azt vettem észre egy idő után, hogy fel sem tűnik, hogy vannak körülöttünk, csak bámultunk egymás szemébe végig, a beszélgetés is nagyon jó volt. Tetszett a hangja, a mosolya, a történetei, a stílusa, hihetetlenül vonzónak találtam. 1Nem történt semmi akkor még, csak közelebb ült kicsit, meg 1-2x megérintett picit. Utána kérdezte, sietek-e haza, mondtam, hogy nem, így még sétáltunk, és végül nála kötöttünk ki, ott pedig megcsókolt, és hát megtörtént, többször is. Csak 2 hónapos dolog lett belőle, de sosem bántam meg, mert fantasztikus este volt, nagyon szép emlék.

Most már azóta komoly kapcsolatban vagyok.

2021. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!