Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valaki elmagyarázná hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmagyarázná hogy működnek ezek a kalndok?

Figyelt kérdés

Még nem volt részem szexkapcsolatban, egyéjszakás kalandban vagy hasonlóban. Volt már barátnőm, de az más.

Aki élt már át ilyet, az elmagyarázná, hogy hogy kell ezt elképzelni? Jobbra húzod tinderen, váltasz vele két szót majd elhívod randira. Eddig oké. De már az első randin elkezded fokozatosan egyre többet megérinteni, a vége felé megcsókolni, majd amikor megkérdezed felmegy-e hozzád, akkor igent mond? Nekem ez annyira hihetetlennek tűnik, hogy van ilyen könnyűvérű nő (senki ne vegye magára, nincs bajom a nőkkel). Vagy több napig, hétig húzod, és amikor szegény elhiszi, hogy kapcsolat lesz belőle, akkor lelépsz szex után?

Megköszönném, ha valaki elmesélné a személyes tapasztalatát, akár privátban is :)


2021. ápr. 28. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Tinderen szokás megkérdezni, hogy mit keres a másik, meg a randira hívás előtt.

Nőként onnan tudni, hogy a pasi kalandot keres, hogy azt mondja

"Mindenre nyitott vagyok, ahogy alakul."


Egyébként igen, jól kapiskálod, kb így megy. Elárulok egy titkot, a nők sincsenek fából.

2021. ápr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Volt egy szexkapcsolatom, neten megismerkedtünk, beszélgettünk, ami hamar átcsapott a szex témakörbe :D Aztán szerveztünk egy találkozót, nem rögtön a lakásba mentünk,hanem sétálgattunk a városban, kajáltunk stb, de csók már kb az elején megvolt. Utána a lakásán folytattuk, de a szexen kívül is jól éreztük magunkat, összebújtunk, filmeztünk, nasiztunk ilyenek.. tehát szex után nem köszöntünk el azonnal, hanem 1-2 napot olyankor együtt voltunk. Nm tartom könnyűvérűnek, akinek van erre igénye, szerintem férfiak és nők közt is megesik, hogy ilyen időszakot élnek. Csak fontos, hogy le legyen fixálva ki mit akar, mert könnyen előjöhetnek az érzelmek is.

24N

2021. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a 26 vagy hány évvel fiatalabb képzeletbeli feleség is? Elég unalmas már, hogy unatkozó incelek kavargatják az állóvizet a kitalált sztorijaikkal.
2021. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
A Tinder, az egy szexpartner kereső. Ott szexre keresel párt, nem haverkodni.
2021. ápr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Bár nekem még tinder előtt volt a fénykorom, de ez akkor úgy működött, hogy elmentünk bulizni vagy barátokkal meginni valamit. Ott találkoztam egy szimpatikus pasival. Beszélgettünk, flörtöltünk, kedveskedett, bókolt. Meg volt köztünk a szikra. Hazakísért és felhívtam a lakásomra. Iszonyatosan jót szexeltünk majd elbúcsúztunk egymástól.

2x fordult elő ilyen, mindkétszer elkérte a srác a telefonszámomat, délután már írt is, hogy lenne-e kedvem vele randizni.

Ha nem írt volna, akkor se lett volna gond, mert ott és akkor arra vágytam, hogy kiéljem a vágyaimat és nem arra, hogy valakinek a barátnője legyek.

Szerintem pontosan lehet érezni azt, hogy kinek mi a szándéka, de ha mégsem, akkor jobb nyílt lapokkal játszani. Semmi értelme egymást hülyíteni, hogy ebből kapcsolat lesz, ha úgyis tudod, hogy nem lesz, csak egy kiadós dugásra vágysz.

Én nem érzem magam könnyűvérű nőnek. Ott, akkor én irányítottam, tudtam mit akarok és miért. Nem befolyásolt semmi, nem csábított el a pasi vagyona, nem azért tettem szét a lábam, hogy valaki végre megszánjon és hozzám érjen, hanem azért mert mindketten be voltunk indulva, de ha más szemében ez már könnyűvérűség, akkor igen, vannak ilyen csajok, és megsúgom, hogy még ilyenebbek is. Van akinek elég ha fizetsz 2 koktélt, vagy megpörgeted a Merci kulcsát, vagy behazudod, hogy sikeres vállalkozó vagyok esetleg beeteted, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Sokan vagyunk, sok félék.

2021. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Én badoon ismertem meg a legtöbbet.

Nyilván azonos városból.

Rám írt a pasi, ha tetszett vissza írtam, és a legközelebbi hétvégére leszerveztünk egy találkozót a város valamelyik clubjába vagy sörözőjébe.

Össze futottunk, iszogattunk. Hajnalban haza mentünk hozzá vagy hozzám, onnan már sima ügy volt.

Kerestük egymást ha szexre volt szükség és ennyi.

Ha nem szórakozóhelyen futottunk össze akkor meg eleve estére beszéltük meg a randit és már eleve valamelyikünk lakására egy megiszunk valamit címszóval.

Nem túl bonyolult ez szerintem.

Mindenki tudja mit akar.

29/N

2021. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

De aranyos vagy 😊


Amikor én ismerkedtem neten, akkor bevett szokás volt, hogy az első kérdés a köszönés után: "Kit/mit keresel?" Jó előre tisztázni, hogy mi a cél.

Amikor a párommal megismerkedtem, ő azt mondta, nem keres konkrétan semmit, majd alakul, ahogyan alakul. Ezt szerintem sok férfi így csinálja. Ha megvan a szimpátia, lehet gondolkodni az első találkozón, ha élőben van vonzalom, akkor úgyis minden jön magától. Lényeg az őszinteség.

2021. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
27%
6-os, lehet, hogy nem vagy könnyűvérű, de hogy óvatlan vagy, az biztos. Pár óra ismeretség után felhívni a lakásodra valakit, elég nagy bátorságra vall. Persze ez csak az én véleményem, mindenki úgy él, ahogy jónak látja.
2021. ápr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

#6os vagyok.

Szerettem veszélyesen élni (bár ez akkor nem tűnt fel).

Viszonylag jó emberismerő vagyok (szakmai ártalom) így szerencsére soha semmi gond nem volt.

2021. ápr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Ha jól nézel ki, akkor úgyis összejön az egyéjszakás szex, ha xarul, akkor meg te leszel a "hülye pasi, aki csak a farka után megy".
2021. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!