Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 22 éves létemre a 40-45 évesekkel jövök ki jól, és szeretek beléjük?

Figyelt kérdés

Már sokadjára fordult elő, hogy beszélgetek egy 40-45 éves férfivel, aki ~30-nak néz ki, és teljesen egy hangon vagyunk, tökéletesen el tudnám vele képzelni az életemet, és kiderül a kora..

De én még csak 22 éves vagyok, nyilván nem szivesen mennék bele a kapcsolatba 20 év korkülönbséggel. A korombeliek viszont túl gyerekesek, nem találom a közös hangot velük.

Velem van a baj? Mit kéne tennem? Elfogadnom, hogy 40-45 éves lesz a párom?

Kérlek segítsetek, mert teljesen reményvesztett vagyok. :(


2021. ápr. 25. 18:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jajj én csak 6 évvel vagyok több nálad, de az, akit te 30évesnek látsz a 20 éveddel, egy harmincévesnek ugyanúgy negyvennek látszik.


Továbbá, ha kijössz egy 40essek, az nem azt jelenti, hogy te érettebb vagy, hanem hogy a 40es férfival probléma van, ő a gyerekesebb.


Na meg mondani mindent lehet. Szerintem rengeteg húsz éves megbízható, hűséges, komprimusszonkész és tervez, még ha nem is tudják magukról.


Próbálj kijönni a korosztályoddal, jobban megismerni őket, mert az a 40éves aki veled kezd, pont olyan, mintha te kezdenél egy 14 évessel. Nem azért lenne, mert a fiatalabb fene érett, hanem veled nem stimmelne valami.


Tetszeni tetszhet, de nagyon nincs rendjén, ha lelki kapcsolat is van. Az nem a te érdemed, hanem az ő szegénységi bizonyítványa. Ha közel leszel a harminchoz, rá fogsz jönni. És nem, nem csaltak meg soha fiatalabbal, meg amúgyse, egyszerűen megjött az eszem 30 felé közelítve, a tapasztalat hozta meg:)


Egyébként a 40éveseknek 20al több évük volt gyakorolni a kapcsolatteremtést és az önmenedzsmentet, mint a 20 éveseknek, egyáltalán nem biztos, hogy azt veszed meg, amit őt mutatnak magukból.


Tényleg, jószándékból mondom, hogy válogass a korosztályodban, nincs szükséges lelkisérült negyvenesre, aki gyerekekorabelikkel van egy szinten!

2021. ápr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Jézusom xdd Igen, nyilván ismersz engem is meg a 40 evést is, hogy ennyire biztos vagy abban, amit mondasz.

Nem tudom, hogy miért írok ki újból és újból kérdések gyk-ra. Tudod mit? Csak azért is össze fogok jönni egy 40-essel, legyen mit csámcsognotok, köszönöm a biztatást. További szép estét, viszont nem látásra.

2021. ápr. 25. 19:37
 13/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez ám a komoly, érett hozzáállás.. Én nő vagyok(nem tudom írtam e), és anya, a hideg futkos a hátamon, hogy olyan férfi szedi fel a lányom majd, mint azok a 40esek, akik engem környékeztek és környékeznek most is.


Remélem a lányomba sikerül több rálátást nevelnem, hogy ne dugja meg egy csomó manipulatív öregedő fószer, mint másokat..

2021. ápr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem épp az jön le a kérdezőről, hogy érettebb lenne a koránál, sőt:D
2021. ápr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Általában onnan indul e téma, hogy a szülők eleve maguk is sérültek, azaz válás, egyedülálló szülők, stb. figyel be, így a gyerek ezt látja, tapasztalja, érzi, hogy valami hiányzik a családból, és így pótolná (anya-, vagy apakomplexus).
2021. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem a vált vagy egyszülősök a sérültek, hanem a sok gyenge, szr kapcsolatban tengődő, szóban vagy tettben bántalmazott nő, a gyerek meg beválasztja a “jobb” apát magának párnak..
2021. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%
22 éves nő még nagyon gyerek. Persze most nagyon nem ezt gondolod, de 17 évesen is nagyon érettnek hitted magad, gondolj bele. Az voltál? 33 éves férfiként azt mondom nagyon gyerekes lehet az a 45 éves, akinek azonos a gondolkodása vagy véleménye dolgokról egy 22 évessel. A gond velük van, valószínűleg ők az éretlenek.
2021. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

22 évesen, rendőrként/katonaként embert is ölhet valaki.

De a sok birka szerint, ugyanez a nő, azt már nem döntheti el, hogy kivel szexel. Érdekes.

2021. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Eldöntheti, de tanácsot mindig kaphat, pláne, ha KÉR! Akár katona akár nem. Mellesleg aki egy dologban remekül dönt, lehet teljesen inkompetens más dologban! Ha pedig ezt tudja is és változtatni akar(t), mint a kérdező, az igazán becsülendő!


Vagy te rábíznád a házas építését egy informatikusra? Hogy jön ide a szakma? Egy szuper mesterlövész katona is lehet szerelmi ügyekben “sérült” és egy mezei szakács is lehet érzelmi ügyekben érett!

2021. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!