Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyanok akik 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik 22 éves koruk után találtak először párt?

Figyelt kérdés
Nagyon elveszve érzem magam, úgy érzem csak én vagyok már ebben a helyzetben ennyi idősen.
2020. okt. 11. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

22 vagyok/lány

Nem volt még senkim,csók és randi se.:) hidd el többen vagyunk így,mint hinnéd.

2020. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én 25 évesen találtam párt. Nő vagyok. Nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2020. okt. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen. 25 évesen mentem bele egy érdekkapcsolatba. 29 voltam, amikor először és utoljára voltam együtt szerelemből valakivel.
2020. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Eddig sok felesleges problémától óvtad meg magad.
2020. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#1: +1 (és még jópár ismerősöm). Nem ritka egyáltalán.
2020. okt. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Én 23 voltam, mikor először lett párom, akkor csokoloztam először és akkor sétáltam valakivel kezenfogva először. Csak semmi pánik, aterzem a helyzetet, akkor én is nagyon elveszettnek és szerencsétlennek éreztem magam, de így utólag semmi károm nem származik belőle. Most 30 vagyok, férjnél vagyok, boldog hazassagban. A férjem előtt 2 kapcsolatom volt.
2020. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Majdnem 22 voltam, mikor először kapcsolatom lett. Ennek hét éve. Azóta már a férjem lett.
2020. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha igazán komolyat akarsz csakis 20 fölött lesz nem kell sietni mindenkinek eljön az ideje! Volt egy barátnöm aki 23 éves volt nem volt barátja még.és szüz is volt ja és csodaszép, sajnos vége lett a kapcsolatnak de én értékelem azt a nöt aki ilyen! 26F
2020. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
22 vagyok, nekem se volt még kapcsolatom. :D
2020. okt. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sok fájdalomtól megóvtad magad.A fiatalkori tiniszerelmek úgysem tartanak sokáig,nem valószínű,hogy már vőlegényed lenne.Márpedig ha eddig nem voltál kapcsolatban,gondolom komolyra vágysz és nem éred be akárkivel.Talán kicsit szokatlan,de nem hiszem,hogy sokat vesztettél volna.Olyan még nem volt,hogy sehogy se lett volna:)
2020. okt. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!