Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 22 éves létemre a 40-45 évesekkel jövök ki jól, és szeretek beléjük?

Figyelt kérdés

Már sokadjára fordult elő, hogy beszélgetek egy 40-45 éves férfivel, aki ~30-nak néz ki, és teljesen egy hangon vagyunk, tökéletesen el tudnám vele képzelni az életemet, és kiderül a kora..

De én még csak 22 éves vagyok, nyilván nem szivesen mennék bele a kapcsolatba 20 év korkülönbséggel. A korombeliek viszont túl gyerekesek, nem találom a közös hangot velük.

Velem van a baj? Mit kéne tennem? Elfogadnom, hogy 40-45 éves lesz a párom?

Kérlek segítsetek, mert teljesen reményvesztett vagyok. :(


2021. ápr. 25. 18:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Attól,hogy a beszélgetés során összhangban vagytok még nem jelenti azt,hogy bármi egyéb kapcsolat /baráti,alkalmi,pár/ működne. A megfelelő intelligenciával bíró,kommunikatív ember bárkivel el tud beszélgetni.
2021. ápr. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De kapcsolat szempontjából is ugyanaz a véleményünk, ugyanazok a fontosak nekik is. Persze próbálni még nem próbáltam, de annyira gondolkodok, hogy meg kéne-e...
2021. ápr. 25. 18:51
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok még mindig. 40+-os nő vagyok. Remekül elbeszélgetek a kb 28+-os pasikkal.Veszem a bókjaikat, sőt,még olyan is volt,hogy vonzónak találtam. De tisztában vagyok vele,hogy meddig, és milyen szinten működik egy ilyen "kapcsolat".
2021. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így ezzel.. Azért örülök a véleményednek, köszönöm.:(
2021. ápr. 25. 18:56
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

Mert okos vagy, és érettebb a korodnál.


De itt mindenki le fog tolni ezért, mert sok nő azt a kiscsajt látja benned, aki miatt kidobta a férje.

2021. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Talán olyat kellene keresned aki 30körül van, abban a korosztályban már találnál érett férfit. Mondjuk én pont 10évvel vagyok idősebb nálad, és még ezt a 10évet is soknak látom.

Illetve ne legyenek illúzióid, 40-45évesen nem a nagy szerelmet és az újrakezdést keresik a férfiak(akik huszonévesekkeel ismerkednek), hanem egy jó csajt akin kiélhetnek mindent. Csak már elég rutinjuk van, hogy tudják mit szeretnél hallani.

2021. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom. Tudják, hogy nem mennék bele, ezt tisztáztam mikor felmerült a téma. Bár attól még reménykedhetnek..

De csak hogy másik példa legyen: A legtöbb barátnőm is 35-40 éves. A lányának szoktak nézni..

2021. ápr. 25. 19:16
 8/19 anonim ***** válasza:
43%

Úgy bírom ezt a xar dumát, hogy a korombeliek ygerekesek. Mind? Kétlem.


"De kapcsolat szempontjából is ugyanaz a véleményünk, ugyanazok a fontosak nekik is. "

Ja, persze. Megtanultak már hazudni, hogy egy lánya korabeli csaj bugyijába jussanak. Ne légy már naív.

2021. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:) Nem tudom mennyire szoktál fiatalok között járni, de igen, 99%-uk rettentően gyerekes. De ha te ismersz legalább 1 értelmes 25-30 evést, várom az ajánlást!
2021. ápr. 25. 19:27
 10/19 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező gondolj a Vajna Timikére...
2021. ápr. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!