Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esélyem? Sosem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Sosem volt még barátnőm, így harminc felett..

Figyelt kérdés

Tiszta vagyok, igényes a környezetemre. Jól keresek viszonylag, de a kinézetem nem éppen vonzó. Csupán egy-két futó kalandom volt 17 évesen, azóta csak prostizok maximum. Szerintetek létezik olyan nő aki elfogadna engem? Hol találhatnék, ismerkedhetnék IGAZI nőkkel. Se családom, se barátaim igazán. Anyukám maradt már csak nekem, vele is élek bizonyos okokból, szeretném ha ezt a partnerem el is fogadná. Vágyom már egy megértő társra. Az elvárásom csupán annyi lenne, hogy tudjon jól főzni és takarítani (anyukám takarít most lakhatásért cserébe), de ha komolyra fordulnának a dolgok megoldható lenne a különélés!

Szerintetek van esélyem vagy egyedül fogok meghalni magányban?


2021. ápr. 24. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"ogy tudjon jól főzni és takarítani (anyukám takarít most lakhatásért cserébe)" Tehát háztartási alkalmazottat keresel az anyád helyett.
2021. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A probléma azzal van amit az egyes is írt. Ez csak akkor lehetséges, ha a páros háztartásbeli akar lenni és nem dolgozik. Ellenkező esetben a házimunka ugyanúgy megosztásra kell, hogy kerüljön, mint bármi más.
2021. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, nekem is az a gond hogy te nem barátnőt akarsz hanem egy anyapótlékot akit lehet dugni.

A mamahotelesekre pont ezt a sztereotípiát húzza rá nagyon sok nő (ne értsetek félre, rendben van ha valaki az anyukájával lakik akárhány éves, azzal a mentalitással van baj amit a kérdező jellemez, emiatt alakultak ki a negatív érzések).

A vicc az egészben, hogy nyilvánvaló a probléma gyökere, de a narratíva olyan mintha a nők a 30 feletti tapasztalatlanságot nem fogadnák el.

2021. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fhuu kb. egy hasonló kaliberű nő mint te.
2021. ápr. 25. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2021. ápr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az elvárásom csupán annyi lenne, hogy tudjon jól főzni és takarítani"


Én férfiként főzök (egyszerűbb ételeket), és takarítok is. Abszolút nem gondolok úgy ezekre a dolgokra, mintha ezek csak a nők dolgai lennének. Sőt, szívesen főzök a nőknek is, vagy velük együtt.

2021. ápr. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Szakácsok között keresgélj.
2021. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!