Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen hátrányai vannak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai vannak az anyuka pici fia típusú pasiknak?

Figyelt kérdés

Fél éve együtt vagyok egy aranyos rendes pasival, tényleg normálisan bánik velem, eddig hátrányt nem éreztem nála, viszont egy baj van vele, szerintem anyuka pici fia típus..

34 éves és szüleivel lakik, úgy vettem észre túlságosan fontos neki anyukája véleménye, mindig főz neki, készíti az ételt neki, csomagol kaját a munkahelyére..

Önálló viszont meglepő módon, két hétig voltunk már együtt és akkor mindig ő főzött, mosogatatott, takarított.. meglepően házias volt sok pasinál ezt nem látom


2021. ápr. 23. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Megtanítod arra, hogy dugjon meg rendesen és a világ legjobb férje lesz belőle. Néha majd ábrándozol arról, hogy egy motoros rokker pasi jól megcibálja a hajad, de valójában így leszel boldog.
2021. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha együtt tudsz élni azzal, hogy hárman lesztek párkapcsolatban és te mindig csak a második nő leszel, hogy a leendő gyerekeiteket is a mamának szülöd majd, akkor nincs hátránya. Számomra pont, hogy előnye nem lenne egy ilyen férfinak, de nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2%
Ahhhhj egy motoros nekem is el láthatná a bajom :) 18/L
2021. ápr. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
az anyja véleménye mindig fontosabb lesz mint a tied
2021. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egeszen addig mukodik adolog amig a mamanem fordul ellened.en isebben vagyok most,a ferjem szulei folyamatosan nyomattak a fiuknak aki allanxoan panaszkodott rolam nekik hogy valjel stb. El is valunk
2021. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

"Önálló viszont meglepő módon, két hétig voltunk már együtt és akkor mindig ő főzött, mosogatatott, takarított.. meglepően házias volt"


Ez ebben az esetben irreleváns, hiszen csak rövid ideig voltatok együtt, és valszeg le akart nyűgözni.

Azt derítsd ki, hogy a mindennapokban mit végez el magától, és mennyire látja el az anyja, mert ha egyszer tényleg összeköltöznétek, akkor egy idő után valszeg elmúlna a házias lelkesedése, és annyi házimunkát végezne melletted, mint most az anyja mellett


Ezen kívül érzelmileg sosem vált le az anyjáról, márpedig ez az önállósodás egyik alapja. Érzelmileg éretlen férfi felett örökké anyáskodhatsz, ha pedig nem tudsz, akkor rohan vissza az anyjához tanácsért/vigasztalásért ahelyett, hogy felnőtt módjára saját kútfőből oldaná meg a veled/magával/a parkapcsolatotokkal való problémáit.

2021. ápr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

"túlságosan fontos neki anyukája véleménye"

Lehet olyan helyzet, hogy nem magának, hanem anyukájának választ párt.

anyukájának menet közben bármi kifogása lesz, az ő véleményével azonosul a sajátja helyett, nem a felesége mellett áll majd ki, hanem ellene fordul.


Mivel nem épített fel saját otthont, nem volt magára utalva, ha ilyen helyzetbe került, nem fog tudni olyan megoldásokat, mint azok, akik kirepültek.

De elképzelhető, sose áll elő ilyen helyzet, akkor ez nem fog problémaként előjönni.

2021. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyuka a baj velük. Ha bármilyen vitás helyzet kialakul anyóssal, soha a büdös életben nem áll majd melléd, mindig az anyukája lesz fontosabb. Ez a baj.
2021. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi, azt leszámítva, hogy te ott örök második lehetsz csak anyuci után.


Exem is bármi baja volt, rohant anyjához, "tanács kérés" címén kibeszélt, bármi programunk volt, csakis akkor, ha anyja nem talált ki mást. Kéthetente "családi hétvége" anyucival, meg ilyen gyerekes marhaságok.


Nekem nem baj, ha szereti a szülőjét a férfi/nő, de x kor után ki kéne szállni a sggéből és saját életet kezdeni, amibe ezek ilyen szinten nem férnek bele.

2021. ápr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!