Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, nektek milyen érzés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek milyen érzés vagy viszonyt kelt egy ilyen személy iránt? Mi a hátránya vagy előnye? Miben fejlődhetne?

Figyelt kérdés

- 28-30 idős

- 105-110 kilós a 180-185cm magassága mellet

- Saját cége van (IT Szektorban), de nem kérkedik vele. Azaz nem hozza fel direkt, vagy ha megkérdezik, hogy mit dolgozik, akkor inkább arról beszél, hogy mivel foglalkozik a cége, mert ő is abban dolgozik.

- Szerény, de céltudatos.

- Humora is rendben van. Tud játszadozni a nővel.

- Inkább introventált, de 4 szemközt szeret igazán beszélgetni. Nem party-man. Több szereplős beszélgetésben inkább csenges, megfigyelő.

- Családcentrikus, és fejben már családot tervez valakivel, aki beválik. Emiatt 100%-ban hűséges, mert nem akarja, hogy a családja felbomoljon.

- Inkább bújik esénként, semmint szexelne mindennap.



2020. jún. 13. 19:09
 1/8 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Szerintem nem rossz ferj/apa alapanyag.

Barkirol is beszelsz, kivanom talaljon egy rendes, hozza hasonlatos not maganak, es legyen vagy 6 gyerekuk, mert az effeleknek erdemes gyermeket nemzeni.

2020. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Most írd le a negatív tulajdonságaidat is, mert ha minden ennyire tökéletes lenne benned, akkor már a második gyereked várnád a feleségeddel, akivel gimiben jöttetek össze és egyetem után házasodtatok.
2020. jún. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Mi az, hogy miben fejlődhetne?

Nem írtál negatív tulajdonságot.

Az, hogy introvertált, nem bulizós, 185 centihez 110 kiló... Na bumm. Találhat magához hasonlóan otthonülő nőt, aki szereti a kicsit mackós férfiakat. A többire reagálni se tudok, mit kéne fejleszteni mondjuk a karrierjén, ha saját cége van.

Szóval? Mit akartál hallani?

2020. jún. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

- meleg/párás környezetben nyűgös

- nem szereti, ha rá akarnak kényszeríteni valamit. Logikai vagy kötelesség megközelítést megérti.

- van, hogy rendetlenséget csinál és úgy hagyja, de van mikor takarít kvázi mindent

- szeret játszani, mármint PC/Laptopon főleg competitive játékokat, amiket nem lehet csak úgy abbahagyni. Ha ekkor ugráltatnák (ha másik nem érti meg, hogy ne zavarjék ekkor) azt egyszerűen ignorálja.

- Ha valamire azt mondja, hogy rendben később (de akkor tényleg megcsinálja), de ha benne van valamiben abból nem szereti, ha kiugrasszák a "most csináld meg" kijelentéssel.

2020. jún. 13. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A pozitívok nagyon jók, ha azt nézzük, csoda, hogy nincs még családja. A negatívok már elgondolkodtatóak. Ez a "rá akarnak kényszeríteni valamit" kérdéses, ki hogy látja azt a rákényszerítést...A játék nem gond ha figyel mikor fog hozzá, és nem üti a már megbeszélt programot, vagy kötelességet...
2020. jún. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez nekem játékfüggésnek tűnik. Olyanból meg egy elég volt. Állandóan azt hallgatni, hogy ő most játszik, nem lehet csak úgy kilépni, és mekkora szemét vagyok, hogy ugráltatom. Állandóan alkalmazkodni. A végén egész nap, egész héten.

Gyakorlatilag végig egyedül voltam a kapcsolatban.

2020. jún. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-az a 100 plusz kiló így látatlanban kétséges, tudni kéne hogyan oszlik el rajta, nekem nem igazán bejövős a nagyobb has

-ő családot tervez, én sose akarok gyereket, így alapból nem kompatibilis

Ha ezeket leszámítjuk, akkor szimpatikus

2020. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számomra se mindegy, hogy hasas 110 kiló vagy izmos. Nagy hasú férfiaktól undorodom szexuálisan sajnos.


Otthon ülés, bulik kerülése nálam teljesen plusz pont, ha nem akar társaság közepe lenni, de kettesben órákat lehet beszélgetni az számomra tökéletes.

Fiatal vagyok családon gondolkozni szóval emiatt ugrott a dolog.


Olyan szintű játék függőség amitől ignorálva vagyok teljesen kizárva!

És gyanítom te is tudod, hogy ez a kérdésed lényege, nyilván nem az, hogy céged van és néha nincs kedved elpakolni magad után.

Ja, a nők többsége fut a játék függőség elől, mondom ezt úgy, hogy én is szívesen játszok, ha úgy adódik.

2020. jún. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!