Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tud megbocsátani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud megbocsátani egy olyan személy akivel már megbeszéltük a dolgokat?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy megbeszéltétek, az nem jelent bocsánatot, és főleg felejtést nem. Ha megbántottad, okozhatsz olyan sebet, ami sosem múlik el.
2020. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem akar.
2020. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy az esze megbocsátott, de a szíve még nagyon nem.
2020. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mcgalagony17 ***** válasza:
83%
Azért mert a megbocsátás sajnos nem olyan egyszerű, hogy elhatározod aggyal és megcsinálod. Ha a lelkeddel úgy érzed, hogy a másik az elenevedbe taposott azzal a mondattal vagy tettel a tüske úgyis ott marad.
2020. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ, mit jelent megbocsátani. Ha valaki átver, meg tudom érteni a motivációit, el tudom fogadni, hogy nem azért tette, mert nekem ártani akart és nem maradok vele haragtartó.


De nem fogom tudni már olyan közel engedni magamhoz, főleg ha nagy veszteséget okozott nekem vagy megalázott. Az ilyen akart vagy akaratlan hátbadöfések után eltörik bennem valami.


Ha a párom megcsalna és tisztességesen bevallaná, esetleg azt is elmondaná, hogy azért tette, mert szarok rá hónapok óta, megérteném valahol, az is menne, hogy ne akarjam bántani mégjobban, ha már piszokszarul érzi magát miatta és undorodik magától. De képtelen lennék szeretni. Aki egyszer ilyet csinál, az széttöri a róla alkotott képem és örökre beleégeti az emlékezetembe az ilyesmit. Úgy érezném magam, mintha egy csúnya emberrel kapcsolatban kellene kierőszakolnom vonzalmat. Egyszerűen nem lennék rá képes tudatosan, akármennyire is megbocsátottam.

2020. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!