Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, voltatok olyan szituációban hogy az ágyban derült ki hogy nem jön be a nő alakja, vagy a testén valami?

Figyelt kérdés
Mi volt az, és hogy reagáltátok le?

2021. ápr. 22. 08:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
46%

9.-nek.


Fújjjj!!!


Én maradok a terhes-törpe műfajnál. >:)

2021. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
És ugye a nők felszínesek...
2021. ápr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

nem tudom miért sértődtök meg, úgy látom a legtöbb oasi azt írta itt, ha volt is taszító dolog, nem tette szóvá és igazából nem zavarta.


most őszintén, ti nem voltatok még fordított helyzetben? én voltam már olyan férfical, akinek meglepően kicsi és csúnya farka volt, amit magamban megjegyeztem és nem ezen múlt a szex, ami amúgy jó volt vele mert én is túlléptem rajta és természetesen nem szóltam be neki.


kicsit több önbizalmat és ne sértődözzünk feleslegesen. igen, a legtöbb embernek vannak hibái, amit a másik fél gyakran észrevesz, de a legtöbben túllépnek ezen.

2021. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy ismételni fogok, csak átfutottam a válaszokat. Írtatok amputáltól a szőrös mellű nőkig sok mindent. Ez se épp mámorító.


Olyat említett már valaki, hogy folyásos / épp mensiző nő nem szólt előre? Szerintem pedig korrekt volna.

2021. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
utsó, a folyásról miért kellene szólni? normál testi működés...
2021. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolkok, előző, amikor a hüvelyből gennyes, nem éppen illatos anyag folyik. Oké, pontosítsunk: gombás folyás, és hasonlók... Különösen előjátéknál nem túl guszta...
2021. ápr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
oké, aki nemi betegséggel szexel, az tényleg rohadt gáz :D de arról sem szólni kell előtte, hanem nem szexelni amíg ki nem kúrálja magát baszki
2021. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
52%

"kicsit több önbizalmat és ne sértődözzünk feleslegesen. igen, a legtöbb embernek vannak hibái, amit a másik fél gyakran észrevesz, de a legtöbben túllépnek ezen"


Az, hogy "egyszer azért megbsztam" szerintem nem túllépés.


Megértem, ha valakinek harmadik mellbimbója van, vagy töppedt ikerszarkómája, de olyan dolog, hogy műtéti heg? Az azért nem olyan dolog, amit ha meglát az ember, akkor lesokkolódik.

2021. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
engem se zavar egy műtéti heg, de lehet valakit taszít az ilyen picit és megjegyzi magában...de továbbra is fenntartom, hogy még ha így is van vele valaki, nagy valószínűséggel nem szól be rá (ha nem egy paraszt) és el tud tőle utána vonatkoztatni
2021. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olyan is belefér válaszként, hogy meglepett valami, de nem zavart? Egyik exem ugyanis tőlem tudta meg, hogy nyitott gerince van. Ami viszonylag gyakori eset, veleszületett betegség. De ő nem tudott róla még felnőttként sem. Én meg véletlen kitapintottam.
2021. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!