Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amikor "az" a férfi egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor "az" a férfi egyszerűen nem hajlandó tudomást venni rólatok, hogy élitek meg?

Figyelt kérdés
Meddig mentek el, hogy végre észrevegyen?
2021. ápr. 20. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon rosszul élem meg, de ha nem hát nem. Gesztusokkal, társaságának keresésével...próbálom érzékeltetni, hogy bejön, de vigyázok, hogy ne legyek több mint kellene, mint szabadna. Tehát érezze, de nem nyomulok.
2021. ápr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul.De ilyenkor mindig arra gondolok,hogy ennek is oka van.Ha küzdeni kellene a figyelméért,valószínűleg megtartani sem tudnám.
2021. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

Én is nagyon rosszul éltem meg. Állandóan kerestem, kedveskedtem ahogyan csak tudtam. A "nagyon bejössz, és nagyon jól elvagyunk, de nem jövök veled össze" iskolapéldája:D


Végül egy közös iszogatáson, részegen rámásztam, de hiába :) Ha hasonló helyzetben vagy, NE TEPERJ ÉRTE! Hidd el, ha egyszer eldöntötte, hogy nem jön össze veled, akkor nem is fog, már csak azért sem.

2021. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon rosszul élem meg, de próbálom azzal nyugtatni magamat, hogy akkor úgysem illenénk össze.


Nagy őrültségeket vagy hivalkodó dolgot sosem csinálok a figyelméért, mivel alapból félénkebb vagyok. Próbálom megdicsérni, megnevettetni, hogy jól érezze magát a társaságomban, és éreztessem vele, hogy ő kicsit más, mint a többiek. De semmi nyomulás vagy rácsimpaszkodás, annak nem sok értelmét látom.

2021. ápr. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Férfiként írom, hogy ne próbálkozzatok. Először is ott van a vadászösztön. Nálam 9 nő próbálkozott már az évek alatt mindenféle taktikákkal, de mindet elhajtottam, mert zavart hogy nem kell tennem semmit, nem hódíthatok. Ez egyetlen kapcsolatom ahol engem szedtek fel, nem is volt túl hosszú életű, kb semmit nem éreztem a csaj iránt, pedig ő mindent megpróbált.
2021. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom, nem volt még ilyen! Pedig még különösebben szép sem vagyok!
2021. ápr. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Akkor eltudjátok képzelni, milyen, amikor TI ghostingoljátok a pasikat. Rossz érzés, mi?
2021. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Jajj önkritikás, már megint itt rontod a levegőt? :)
2021. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
tudom, nehéz kezelni az elutasítást cica, de ha Te adod, akkor meg szent vagy
2021. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, Önkritikás :) Nem voltam ezen az oldalon kb két hete, te hiányoztál a legjobban :)
2021. ápr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!