Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és van egy pasi akivel régóta ismerjük egymást,haverként kezeltem de ő állandóan próbálkozott ,évek óta..

Majd most nagy nehezen úgy alakult hogy nála alszom,nem volt semmi csak összebújtunk és nagyon jól esett,úgy éreztük hogy ebből több is lehet.

De később amikor újra találkoztunk volna,aznap nem kérdezte hogy mikor megyek gondoltam nem akarja akkor hogy menjek és ezen összevesztünk azóta meg kb leszarja ami köztünk volt..

Én nem értem.


2021. ápr. 20. 20:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem "lehet" igazunk van hanem nagyon de az is minek, ugyanugy folytatod 🤣
2021. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
35%
Megsertodott a kisasszony es nem tetszik neki, hogy a szaraz barat, akit a fiokbol elovesz, ontudatra ebredt es vegre meglatta, hogy csak hulyiti a hisztihercegno
2021. ápr. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2021. ápr. 22. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!