Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és van egy pasi akivel régóta ismerjük egymást,haverként kezeltem de ő állandóan próbálkozott ,évek óta..

Majd most nagy nehezen úgy alakult hogy nála alszom,nem volt semmi csak összebújtunk és nagyon jól esett,úgy éreztük hogy ebből több is lehet.

De később amikor újra találkoztunk volna,aznap nem kérdezte hogy mikor megyek gondoltam nem akarja akkor hogy menjek és ezen összevesztünk azóta meg kb leszarja ami köztünk volt..

Én nem értem.


2021. ápr. 20. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Mi sem értjük helyetted szivecském!
2021. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felkúrna ha annyira életképtelen a nő h egy szimpla kérdés helyett átdobja a felelősséget. Ezek után ne csodálkozz
2021. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt köztetek?
2021. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Semmi,1 csók sem. De oda volt meg vissza,titokban én is.
2021. ápr. 20. 20:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lekésted az időkaput. Amikor jött az a rész, hogy ki jellett volna nyitni a szád és elmondani, hogy érzel, akkor nem tetted. Most meg kenheted az egészet a fejedre.


Ez a férfi szemszögéből úgy jön le, hogy csak húzod az agyát, ennyire jó neked, de többre nem tartod.

2021. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokba telt vna megkérdezned?
2021. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen,mert a pasinak kell a nő után menni..és én nem vártam soha senkitől h egész nap irogasson,de amikor alkalom van h találkozzunk akkor elvárom hogy a pasi akarjon találkozni és ha valóban akar akkor azon lett volna h akkor mikor meg hogy..
2021. ápr. 20. 20:32
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Elvárod 🤣 na ezt már várhatod egókám
2021. ápr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... én nőként mondom a véleményem most:


szerintem nem veszít veled a hapsi semmit. Majd jön egy életrevalóbb hölgyike, aki viszi mint a piros ász.


Amikor engem érdekelt bárki is az kölcsönös volt mindig. Nemcsak ő, hanem én is léptem felé, és ez természetesen jött.

Ha te már most játszmázol, és felosztod, beosztod a lépéseid, akkor a férfi csak jól jár, hogy nem is bonyolódik veled semmi komolyabba.

2021. ápr. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
85%

"Igen,mert a pasinak kell a nő után menni..és én nem vártam soha senkitől h egész nap irogasson,de amikor alkalom van h találkozzunk akkor elvárom hogy a pasi akarjon találkozni és ha valóban akar akkor azon lett volna h akkor mikor meg hogy.."


Na, én most értettem meg...

2021. ápr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!