Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Én nő vagyok és van egy pasi akivel régóta ismerjük egymást,haverként kezeltem de ő állandóan próbálkozott ,évek óta..

Majd most nagy nehezen úgy alakult hogy nála alszom,nem volt semmi csak összebújtunk és nagyon jól esett,úgy éreztük hogy ebből több is lehet.

De később amikor újra találkoztunk volna,aznap nem kérdezte hogy mikor megyek gondoltam nem akarja akkor hogy menjek és ezen összevesztünk azóta meg kb leszarja ami köztünk volt..

Én nem értem.


2021. ápr. 20. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Remélem sose keres többet, alaposan bemutatkoztál :D
2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Jó buta vagy. Akkor várjad csak el, hogy teperjenek utánad, de ne csodálkozz, ha majd 10 év múlva is csak itt tartasz.

Komolyan nem értem az ilyen észjárást. Mondcsak, miben vagy te több, mint bármelyik pasi, hogy érted meg kelljen dolgoznia? Egyenrangú fél vagy, vagy semmilyen.

2021. ápr. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Hány évesek vagytok mégis? Sokat nem veszít veled. Lehet, hogy ott már látta ezt.
2021. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Sose fogom megérteni az olyan nőket, akik túlságosan életképtelenek ahhoz, hogy nyissanak és kölcsönösen kimutassák az érdeklődésüket.

Ha a férfinak van egy kis esze, nem fog feleslegesen teperni utánad. Majd keres egy olyan nőt, akinek nem sérült az egója a kölcsönösségtől, ami alapvető az ismerkedésnél és kapcsolatoknál.

26/N

2021. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%

Szóval szerencsétlen csávókám évekig próbálkozott, miközben te lexartad, de most, hogy hirtelen "megvilágosodtál", hogy te is többet akarsz, elvárnád, hogy még mindig ő teperjen...

Nőként írom, hogy egy hülye pitsa vagy.

Ha tényleg akarsz valamit a sráctól, tessék most nyomulni, mint egy buldózer és hagyd az idióta "én nem futok senki után" játszmát.

2021. ápr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
77%

"... aznap nem kérdezte hogy mikor megyek gondoltam nem akarja akkor hogy menjek és ezen összevesztünk azóta meg kb leszarja ami köztünk volt...."


Konkrétan mit írtál vagy mondtál neki, amiből összeveszés lett?

2021. ápr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
gondolom rátolta a felelősséget a srácra
2021. ápr. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%

Szóval állandóan és régóta próbálkozott, és amikor végre közelebb került hozzád, annak ellenére hogy te is éreztél valamit, inkább kétségek között hagytad, hogy hadd szenvedjen. Kellemes magányos öregkort kívánok!

Remélhetőleg minden férfi el fog kerülni jó messzire.

2021. ápr. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😀lehet hogy igazatok van😀
2021. ápr. 21. 08:16
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

édes istenem..


cicuka. tartasz egy pasit szárazbarátként, mert te unatkozol. Aztán gondolsz egyet, előhúzod a sufniból, mert unatkozol. Összebújsz vele (baráttal összebújni wtf?) és most neked áll feljebb, hogy máshogy viselkedik veled? Nondjuk úgy, ahogy te tetted évekig.


hisztihercegnő, szűz..kva vagy.


a pasi meg hülye és hagyja. Már az elején le kellene sz..rnia téged.


lol

2021. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!