Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szolid fiút minden lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szolid fiút minden lány hülyének fog nézni?

Figyelt kérdés

Volt egy lány aki úgy csinált mintha tetszenék neki, de azán rájöttem hogy hülyített, és eltűnt. Ha látszik egy fiún hogy szolid, és rendes akkor minden lány lenézi?

Vagy vannak még normális lányok aki elfogadnának ilyen fiút?


2021. ápr. 19. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést feltehetném úgy is, hogy minden rendes, szolid lányt átver-e minden fiú...

Kicsit meg kell edződni és válogatni. Nem szabad rögtön kötődni, találkozz velük és ha mindkettőtöknél megvan a kémia akkor menni fog :)

2021. ápr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha amellett, hogy szolid és rendes, magabiztos, nem akar görcsösen nőt és tudja mit akar pontosan (tehát nem jó neki bárki aki kétszer szépen pislog rá) akkor igen. Ha a szolid azt jelenti, hogy teszetosza, elnyomható, vagy egyenesen behódoló, akkor nem.

Pedig "normális" lány vagyok.

2021. ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2021. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ez a kérdés egyátalán felmerül benned, akkor vannak gondok, amiket meg kell oldani :)
2021. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezzel az a baj, hogy a felsorolt tulajdonságok nem férfiasak számukra. Az talán mind szép és jó lehetne, hogy nem te vagy az a potenciális egyén, aki két hét után megcsalná őket vagy nem te vagy aki már az első este anált akarna, csakhogy ez nem jelent nekik semmit. Inkább potenciális megcsaló vagy análra vágyó legyél, de férfias, minthogy rendes és férfiatlan. Lehet, hogy ez logikátlannak és az ép ésszel ellentétesnek tűnő helyzet, de ez egy ilyen dolog. A nők világa nem az a hely ahol eligazodsz logikus, normális gondolatok mentén.

Persze ez nem kőbe vésett dolog, az általad felvázolt tulajdonságok mellett is lehet nőt felszedni, csak jóval nehezebben és szűkebb körből.

2021. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A nők világa nem az a hely ahol eligazodsz logikus, normális gondolatok mentén." Pedig pofon egyszerű. Vonz szexuálisan? -> igen -> akkor potenciális pár jelölt, jöhetnek az egyéb dolgok, amik fontos szempontok számomra, vagy -> nem -> akkor csak barát lehet, amennyiben amúgy szimpatikus.

Nem egy agysebészet. Az más kérdés, ki számára, mi az a plusz ami kell. Mi a kulcs. Nekem a magabiztosság, kommunikációs készség, jó szocializáció, humor, talpraesettség. De ezek se zárják ki a szolid jellemet. Attól, hogy valaki nem hangos, nem hívja fel magára mindenki figyelmét, hanem inkább megfigyelő típus, még lehet erős önbizalma, lehet életrevaló, lehetnek tervei, amikért tesz, lehet jó humora, ismerek ilyen férfiakat. Sok esetben kiegyensúlyozottabb is az ilyen ember, mint akinek állandó figyelem kell.

A gond az, hogy a szolid, meg csöndes jelzőket azok aggatják magukra, akik önbizalom hiányosak, félénkek, gyenge a kommunikációs és szociális készségük és képtelenek nyitni a többi ember felé, ettől lesznek ők "csöndesek" mert az jobban hangzik, mint így kifejtve. Így valóban melós, mert nehéz olyan nőt találni, aki majd elkapja aztán vezeti, mert a többség nem erre vágyik. Emellett az a férfi, aki csal, jellemzően nem ezzel indít első randin.

Engem nem csaltak meg, mert jól választottam, de ettől még tény, hogy nem úgy mennek bele a nők a kapcsolatba, hogy de jó pasi ez a Géza, bár tudom, hogy félrekefél. Az pedig, hogy férfias, magabiztos stb. nem teszi evidenssé, hogy félre megy. Ahogy az se evidens, hogy a szolid, "kedves, rendes, csupa szív és tökéletes" srác majd hűséges lesz.

Az nem érték és nem érdem, hogy azért nem csal meg egy férfi, mert a fenekét a földhöz veri, hogy egyáltalán pnát láthat életében, mert számára nem a személyem, hanem az alvázon a lyuk lesz érték, vagy azért nem teszi, mert esélye se lenne rá. A páromnak lenne rá lehetősége, de nem teszi, mert én érek neki ennyit, mert az adott szava ér ennyit, mert a kapcsolatunk ér ennyit. Nem azért, mert az állandó pna amit magammal hordok ér ennyit és ha ezt eljátsza később nem kap másikat.

Én írtam a 2es hsz-t is, de választ nem kaptam rá, így továbbra se tudjuk biztosan a kérdező melyik típus.

2021. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!