Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy feleségem majd ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy feleségem majd ha még 23 évesen sem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Szóval ha barátnőt nem tudtam találni akkor feleségem sem lehet ha nincs meg a min gyakorlat?

Tehát ha lány vagy, Te összeházasodnál olyannak akinek 23-25 éves koráig nem volt barátnője és esetleg Te leszel az első nő az életében?


2021. ápr. 19. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nekem volt párom 23 évesen szűz volt. Nem én lettem az igazi neki, de azóta van felesége és gyerekei is.
2021. ápr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Miből gondolod, hogy akarsz majd feleséget, ha még a kapcsolatot sem próbáltad. Amúgy persze, nincs összefüggés.
2021. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A házasság csak egy papír, meg nem tudom miért kell huszonévesen aggódnod? Itt az internet amitől megjöttek az otthonülők lehetőségei. Én is 28 évesen kezdtem el ezen keresztül ismerkedni. Házasodni ugyan nem akartam soha, de volt egy 10 éves élettársi kapcsolatom és született két fiam, illetve volt pár barátnőm is. Szóval korai még aggódni.
2021. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Vicc vagy.
2021. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha 30 éves korodig nem lesz csajod, akkor utána már bátran kijelentheted, hogy 99%, hogy feleséged se lesz. Még van időd, de kezdj el agyalni azon, mit rontottl el eddig és változtass.
2021. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szomorú dolog, de megszületni és meghalni egyedül kell. A közte lévő eseményekben pedig mindig sokan vagyunk.
2021. ápr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem 23 évesen volt az első barátnőm, most pedig az esküvőt tervezzük a párommal, aki szex terén az első volt az életemben, szóval semmi sem kizárt, viszont

arra figyelj, hogy a párkapcsolat nélkül telt éveidben is fejlődj emberileg, érzelmileg, tanulj és okulj mások példáiból is. hogy ha majd összejön a párkapcsolat, az új dolgokat és kihívásokat ne 14 évesnek megfelelő készségekkel kezeld (mert akkor viszont tényleg nem lesz túl sok esélyed)

30F

2021. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a személyiség számít.
2021. ápr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-essel értek egyet!

Kérdező, nőként mondom, hogy simán lehet feleséged, és barátnőd is még, nem maradtál le semmiről.

2021. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!