Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk mennyire meritek "szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyire meritek "szeretni" mások előtt a barátnőtöket/feleségeteket?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy például baráti társaságban vagy olyan helyen ahol többen vagytok ismerősökkel vagy akár ismeretlenekkel mennyire meritek kimutatni, hogy szeretitek az adott lányt?


Most nem arra gondolok, hogy nyilvánosan csókolózni meg fogdosni egymást, hanem szimplán hozzábújni és puszilgatni vagy ölelgetni ilyenekre.


2020. nov. 21. 07:10
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
90%
Maximàlisan. Ez a màsok előtti felvàllalàs része.
2020. nov. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Igazából szinte majdnem ugyan annyira. Nagyon érzéki dolgokat persze nem, az nem tartozik másra, de a szeretettem akkor is kimutatnám, ha az egész világ látná. Amikor szerelmes voltam azt éreztem, hogy bár tudná az egész világ de főleg ő, hogy mennyire szeretem.
2020. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Én ha kell még is dugom
2020. nov. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%
Ahogy a 3-as mondja! Akár a Blaha Lujza téren is!
2020. nov. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Bono, lujzaval nem, mert arra feltekeny lenne
2020. nov. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nono és nem bono :)
2020. nov. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

A kapcsolat része, hogy mások előtt felvállalod, mások tudtára adod a viselkedéseddel is, hogy ő az én nőm, el a kezekkel tőle.

Ezért kezdenek el a párok eleinte kézenfogva járni.

2020. nov. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ez olyan erőltetett, mint a metrón való üntyürü büntyürü mucika macika dolog.


Nem értem, miért kell állandóan másokra erőltetni, meg kifele prezentálni ezeket. Ha barátokkal vagyok azért vagyok ott, hogy dumáljunk stb. Amit írtál, annak is megvan a maga helye meg ideje.

2020. nov. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Amennyire jólesik. A feleségem, az összes valamit érő ember előtt mondtunk igent egymásnak, ALAPVETŐ, hogy szeretjük egymást mások előtt is, fogjuk egymás kezét, adok neki csokot, nem beszélek vele vagizásból úgy, mint aki csak leszopatta a kocsija hátsó ülésén.


A taknyos tiniknél menő ez a látszatviselkedés, akár leszarós, akár nyáltenger formában. Felnőtt emberek kinézik az ilyen pondrókat.

2020. nov. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze ahhoz, hogy hol vagyunk... Most vagy szereted, vagy nem.
2020. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!