Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használt ki érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használt ki érzelmileg ez a férfi?

Figyelt kérdés

Pár hete levelezünk egy férfivel, ő írt rám először Facebookon, hogy szeretne barátkozni. Később bevallotta hogy tetszettem neki és nagyon elmélyült a levelezésünk. Küldtünk egymásnak képeket a minden napjainkról, néha köszönés erejéig videóban is egymásra mosolyogtunk és megbeszéltük, hogy amint lehet találkozunk személyesen is. Úgy éreztem, hogy rajongunk egymásért.

Ezt mintha elvágták volna. Pár napja csak foghíjasan válaszol és nagyon távolságtartóan. Nem akarom faggatni, hogy mi változott, mert nem szeretném hogy azt higgye rátelepedtem.

Égek magam előtt, hogy miért képzeltem ebbe többet mégis annyira fáj, csavarodik a szívem. Elkezdett bennem egy ragaszkodás kialakulni és paff. Miért csinálják a férfiak vagy miért csinálhatta ezt?

Ez csak az egója legyezése volt ugye?



2021. ápr. 19. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

"Pár hete levelezünk"

itt rontottad el. Netes ismerkedésnél nem lehet ennyi ideig fenntartani az érdeklődést. Első hét után már találkozni kellett volna. Talán még nem késő, hívjad el valahova.

2021. ápr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Talán még nem késő, hívjad el valahova."

Nem hinném hogy jó ótlet. A pasasnak bőven volt ideje elhívni őt ha akarta volna

Ha ezt elmulasztotta, az nem sok jót jelent, fêrfiként nézve

2021. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Miért használt ki érzelmileg ez a férfi?"


mert hagyod, hogy kihasználjanak.Ennyi. Tanulsz belőle és mész tovább.

2021. ápr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia, már túl vagy rajta? Szerintem jól érezted, hogy érzelmileg kihasznált. Nem csak neten történik, hanem életben is sok ilyen van. Érdekes módon sok férfi nem a szexre hajt, hanem a figyelemre. Amint érzik, hogy a nő teljesen beleélte magát, egyszer csak lelépnek. Megértelek, mert velem is volt ilyen. Az egyik ilyen nagyon fájdalmas volt, mert teljesen ideálisan alakult minden, egy csodának éltem meg, már sokszor talalkoztunk, nagyon jól alakult. És hirtelen ejtett pofára, a nagy rajongásból. Teljesen váratlan volt. Nagyon tud az ilyen fájni. Mondhatják azt kívülről, hogy talalkozott mással vagy hogy elrontottál valamit. De nem ők voltak abban a szituációban.
2021. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!