Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért használt ki érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használt ki érzelmileg ez a férfi?

Figyelt kérdés

Pár hete levelezünk egy férfivel, ő írt rám először Facebookon, hogy szeretne barátkozni. Később bevallotta hogy tetszettem neki és nagyon elmélyült a levelezésünk. Küldtünk egymásnak képeket a minden napjainkról, néha köszönés erejéig videóban is egymásra mosolyogtunk és megbeszéltük, hogy amint lehet találkozunk személyesen is. Úgy éreztem, hogy rajongunk egymásért.

Ezt mintha elvágták volna. Pár napja csak foghíjasan válaszol és nagyon távolságtartóan. Nem akarom faggatni, hogy mi változott, mert nem szeretném hogy azt higgye rátelepedtem.

Égek magam előtt, hogy miért képzeltem ebbe többet mégis annyira fáj, csavarodik a szívem. Elkezdett bennem egy ragaszkodás kialakulni és paff. Miért csinálják a férfiak vagy miért csinálhatta ezt?

Ez csak az egója legyezése volt ugye?



2021. ápr. 19. 14:45
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
u.i.: intim képeket nem küldtünk egymásnak és nem is kért. (ha ez számít)
2021. ápr. 19. 14:47
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Pedig megkérdezhetnéd nyugodtan.


Legalább tisztában leszel azzal, hogy érdemes várni rá, időt fektetni rá, vagy hagyni az egészet a fenébe.

2021. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehet komolyan venni egy találkozó nélküli rajongást?
2021. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Nem kéne vérkomolyan venni az ilyen netes kapcsolatokat és nem lenne ennyi csalódás. De azért pár hét levelezés alapján érzelmi kihasználásról beszélni is elég meredek.
2021. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3-mas, ha látod a másik gesztusait, hallod a hangját és nagyon jól el tudtok társalogni, akkor egyre több időt töltesz a vele való kapcsolatartással és elkezdi kitölteni a gondolataid.
2021. ápr. 19. 14:54
 6/14 A kérdező kommentje:

Napi 4-5 órákat beszéltünk és mindig jókat nevettünk.

Akkor ennek sem szabadott volna ennyire örülni...

2021. ápr. 19. 14:56
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezz rá.

Lehet,hogy mással is próbálkozott,s az megelőzött.

Esetleg valami rosszat vett észre benned.

2021. ápr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Semmit se jelent. Mi egész éjszakákat beszélgettünk át. Mondjuk én ennek ellenére se vettem komolyan, mert találkozó nélkül nem és szemtől szemben nem is ment már ez a sok beszélgetés, sose tudtunk egymásra hangolódni.
2021. ápr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Értem...
2021. ápr. 19. 15:00
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem összejött valakivel oszt kész.
2021. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!