Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha magamnak (többé-kevésbé) tetszem, de másoknak nem?

Figyelt kérdés

Várni, hátha így is összejön egy kapcsolat előbb-utóbb, vagy megpróbálni változtatni, amin lehet? (ez utóbbi mondjuk nem is biztos, hogy garancia lenne arra, hogy többen akarnak majd megismerkedni velem)

Sőt, a lehetőségeim is elég limitáltak, plasztikai műtétre nincs pénzem, de szívem szerint amúgy is maximum 1-2 kisebb dolgot változtatnék magamon.


2021. ápr. 19. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, ami szerinted nem tetszik rajtad az embereknek?

Ha magadnak tetszel, az nagy érték! Mondom ezt testképzavaros, kiskorától önbecsülési problemákkal küzdő, depresszióra hajlamos nőként. Ha tetszhetnék magamnak, az már maga lenne a Mennyország. Ezt sose akard elveszíteni, főleg ne mások miatt.

2021. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Nem tudom, gondolom összességében nem lehetek valami vonzó.

Nekem is tönkretette a tiniéveimet a kinézetem miatti öngyűlölet, de így felnőtt fejjel rájöttem, hogy igazándiból egyáltalán nem szeretnék úgy kinézni, mint például a pasiknál sikeresebb barátnőim, és vannak olyan tulajdonságaim, amelyeket kifejezetten megszerettem. Persze lehetnék sokkal szebb, vannak gyönyörű lányok, akiket irigylek, az utca emberével többségében mégsem cserélnék.

2021. ápr. 19. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sose értem ezt.... Miért kell ezt azt megmuteni? Aki szeret elfogad amilyen vagy, már a nők lassan egyformák, mondom ezt nőként. Egyforma ruha, arc, száj, nekem hányinger. Kikell hozni magadból a legjobbat, ki emelni ami szép. Láttam én már nagyon csinos nőt, de úgy öltözött, hogy észrevehetetlen volt... Ne úgy értsd, hogy ki kell pakolni a cicit, meg popot. De egy szép labu nő, igenis vegyen fel szoknyát, emelje ki a derekát, sok nő nem is a méretet hordja...
2021. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha az önbizalmad rendben van, akkor szerintem nincs probléma, lesz olyan, akinek tetszeni fogsz. Számomra vonzóbb egy olyan nő, aki jól érzi magát, mint valaki, aki folyton azt nézi, hogy min kellene változtatnia.
2021. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet magadról? Hogy nézel ki, mit nem tudsz elfogadni magadon?
2021. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Nekem van kolléganőm,aki telt de mindig olyan kis csinos ápolt,szép a haja ,szép a sminkje ,neki erre mindig van ideje tesz érte.Mindig volt párja ,és imádják a pasik ,jó a kisugárzása.Van 55 kg kolléga is ,és hiába tiszta rajta a ruha,mindig olyan apolatlannak tűnik...Hiába a vékony csinos test, ízléstelen ruhákba jár,3 számmal nagyobb kabát,haja coffban,sminket soha nem láttam rajta meg egy minimalista sem,meg egy szemöldök igazítás sem...elég lehangoló.Aki úgy érzi,hogy nem csini O nem szép ,nézze csak Lakatos Márk műsorát,az én is szép vagyok című műsort.Minden nő gyönyörű lesz magukra sem ismernek,csak egy jól választott frizura,ízléses ruhatár,minimális smink ,és olyan szépek lesznek🤩Sokkal nagyobb önbizalmuk lesz.Aki azt gondolja ,hogy ez mind sokba kerül nagyon téved,alap ruhadarabok nincsenek meg ezeknek a nőknek ami elengedhetetlen.Pl.Egy sima zakó,egy bőrkabát,egy szép szoknya.Ennyi....ezeket tök jól lehet kombinálni,nadrággal,felsokkel.Ezeknek a nőknek többségében csak melegítő,meg sportcipő volt a ruhataraban.... Persze hogy erre egy pasi nem fog megfordulni az utcán.Nem azt mondom ,hogy sosem kell melegítő,de igenis ,ha csak vásárolni megyek,vagy egy kávét inni a barátnőmmel,legyek már csinos hiszen nő vagyok,tedd fel azt a spirált,és engedd meg magadnak azt a rúzst,és a szoknyát ,sokkal jobban fogod magad érezni.Remelem segítettem kicsit ♥️
2021. ápr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

#6

Én mondjuk pont nem a sminkre hegyeztem volna ki a témát. Sok lányt láttam, akik természetesen is szépek. És sok olyan vagány csajszi is van, akiknek pl nem a szoknya vagy a blúz áll jól, hanem a rövidebb haj és a farmer+póló.

Szerintem az sokkal lényegesebb, hogy megtaláljuk a saját stílusunk, amiben jól érezzük magunkat, mert a jó érzés jó kisugárzást, a jó kisugárzás pedig sok embert vonz be.

2021. ápr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A sminket nem úgy értettem, hogy két kg alapozó 😢😀Hanem igenis egy spirál, meg egy száj fény is már más keretet ad az arcnak, akár egy jól formált szemöldök. . Azért nők vagyunj, nekem fura aki full semmit nem tesz az arcával, ahoz nagyon gyönyörű nő kell lenni..
2021. ápr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most azokról a nőkről is beszélünk akinek nincs önbizalom, lehet egy szép smink, és nőies öltözködés is megadja.. Igen jó a farmer póló kombo is, de néha kell a csinos változat is.
2021. ápr. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!