Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem érzek szerelmet, de jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem érzek szerelmet, de jó vele lenni és nagyon vonzó a lány mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szép a lány, értelmes, jó beszélgetőpartner és vicces. Szerelmet nem érzek iránta, részemről csak a szexkapcsolat ami szóba jöhet! Szerintetek később meg tudnám szeretni a lányt? Vagy ez veszett ügy?
2020. jan. 14. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem a szerelem egy racionális döntés, ami mellett kitart az ember. Szóval ha vonzó és valóban tetszik, akkor ... Szerintem az a probléma, hogy isten igazából annyira még sem tetszik.
2020. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én volt párom egy gyönyörű nő, nagyon sítlusos, jó beszédpartner, mindig pörög vele az élet, de mégse tudtam teljes szívemből megszeretni. Úgy éreztem, hogy így csak az idejét pazarolom, nem tudok azzá válni, akit szeretne, ezért el kellett engednem.

Lehetsz vele együtt ilyen módon, amíg nem jön szóba a családalapítás.

2020. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már találkozgattok egy ideje, rendesen ismeritek egymást és mégsincs meg a kellő érzelem ott már nem nagyon fog kialakulni. Nem sok értelme van belemenni egy ilyen kapcsolatba, hosszú távon nem fogsz tudni úgy energiát fektetni bele és előbb-utóbb jön majd a kifelé tekintgetés is.
2020. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A lány érez valamit irántad? Mert ha igen, akkor érdemes elgondolkodni, hogy érdemes - e belevágni. Mert ha nem szeretsz bele, és ő meg szerelmes lesz beléd, megbánthatod:)
2020. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztazd vele h mi ez! Mert ha nem akkor ez egy ordenare hazigsag neked is meg neki is,es csak egymas idejet pazaroljatok!


A szerelem nem feltetlen a szép kulsotol alakul ki vagy azert mert két ember egy hullamhosszon van.


Lenni kell vmi plusznak!

2020. jan. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!